Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós anyatejes babátok...

5 hós anyatejes babátok mennyit alszik, és végigaludja az éjszakát? Én kismanóm még nem,1-2x kel éjszaka. Olyan jó lenne már egy egész éjszakát átaludnom. Na de, mindent a babákért.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos, igaz, hogy már hozzá is táplálunk. 1 héttel 5 hónapos kora előtt kijött mindkét első fogacskája, azóta átalussza az éjszakát. De szerintem csak véletlen egybeesés, annyira nem szenvedett a fogtól. 7 órakor fürdés, utána szopi, kb 8 körül alszik el, általában 6 óráig.
2009. júl. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Kislányom éjjel már nem kel,9hetes kora óta.Most este 8-reggel 6ig alszik. Napközben 2x1,5órát alszik,majd az utolsó előtti szopit követően 30percet. 7kor van fürdés,utána vacsi és 8kor alvás.

Amíg kelt éjjel addíg 3szor evett,és egyik napról a másikra hirtelen elhagyta. Eleinte megviselte a cicimet,egy darabig még keltem éjjel fejni,nehogy nagyon csökkenjen a tejem.Amikor láttam hogy már "végleges" az éjjeli szopi elmaradása,kb 1hónap után abbahagytam a fejést és szépen lassan beállt a tejem is.

2009. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

7 hós tejcsis babám eddig egyszer kelt éjjel de egy hónapja többször is. Az sem ritka hogy megunom az átmászkálást és köztünk alszik...nem jó de fáradt vagyok mert egyébként nappal is nagyon aktív kislány. Folyton szórakoztatni kell!

Én is alig várom hogy átaludja az éjszakákat mmmmáááárrrr!!!!

2009. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4,5 hónapos (anyatejes)lányom éjjeli alvása eléggé változó.

Kb. 1 hónapja úgy tűnt, hogy átalussza az ászakát . Álatlában fél 8-kor alszik el, ez nem változott.

De azt csinálja hogy 3-4 napig alszik reggel 4-5-ig, utána 3-4 napig felkel éjjal is enni, ez lehet éjfél, de lehet 3 óra is.És ez így cserélődik.

Amikor egyik este nem is evett, csak nyűgösködött, akkor aludt reggel 5-ig:-), tehát az evés menyiségével sincs összefüggésben.

2009. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!