Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botmixerrel próbáltam összepép...

Botmixerrel próbáltam összepépesíteni az őszibarackot, de az eredmény nem lett valami jó, semmi pépes állaga nem volt, pedig ici-picire összevagdaltam. Másnak is így van?

Figyelt kérdés
Viszont a RoboChef nagyon jól összepépesíti.
2009. júl. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a botmixerrel nem se sikerül semmi.én turmixolok mindent.
2009. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindnt botmxerrel csinálok. Tökéletesen pépes minden már jópár hónapja. Kis vizet próbáltál tenni a barack mellé? Nekem ugy még folyósabb, simább lett. Más gyümi mellé? Banánnak tuti pépes lesz!
2009. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A botmixerrel semmire sem jutottam. Vagy turmixgépbe teszem, de akkor figyelni kell, hogy megfelelő mennyiség legyen benne, vagy az Ultimate Choperben csinálom (vagy hogy kell írni), ami viszont szuper, még pár éve vettem a Teleshopból, sztem ez a RoboChef elődje.
2009. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl kevés volt a barack. A botmixernek van egy olyan hátrány, hogy csak bizonyos mennyiséget tud "megfosni", pépesíteni.
2009. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az almareszelő is csodákra képes :)))Ha mégsem találod jónak,utána a botmixer már simán elbír vele.
2009. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üvegreszelő a tuti, próbáld ki, interspar, tesco 1400 ft, a barack, az alma, minden olyan lesz mint a bolti üveges pép!

Én is megvett em minen féle turmix gépet, botmixert, s semmitől nem lett pépes,mindd csak darabolta, a sajt reszelő sem reszelte pépesre, még a krumpli reszelő ami jó, de a fele a reszelőn marad.

Az üveg reszelőt nem fogod megbánni, én nem is tudtam hogy van ilyen míg nem ajánlották itt, s tényleg szuper!

2009. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a robochef-em nekem is van, csak nekem macerás előszedni, egy alma vagy barack végett elmosni, elpakolni, az üvegreszelőt pedig egy pillanat alatt elöblítem s kész is!
2009. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!