Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketeknek hány hónapos...

Gyermeketeknek hány hónapos korától adtatok "felnőttes" ételt?

Figyelt kérdés
Kenyeret, felvágottat, virslit, rántottát? Ilyesmikre gondolok. És mióta eszi azt ebédre, amit ti?
2009. júl. 19. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 8 hónapos. Épp a napokban beszélgettem erről a védőnővel. Ő azt javasolta, hogy 9 hónapos korában kezdjek el neki adni rámával vagy kenhető sajttal megkent kenyeret, kis pulykasonkával pici darabokban. Így is fogok tenni, 9 hós korában elkezdem. A Te babád mennyi idős?
2009. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 8,5 hónapos volt amikor adtam neki szendvicset, kalácsot, meg főzeléket amit mi eszünk. Imádja mindet szerencsére. Azért még sokszor van, hogy külön kotyvasztok neki, mert imádja a zöldségesfőzit amit én csinálok. :) Meg a brokkolit :) Rántottát még nem adtam neki, de azon is gondolkodtam, hogy lassan megkóstoltatom vele, most 10 hónapos.

2009. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
hát nekem 9 hónapos de én bizti nem adnék szendvicset ehet mág eleget kicsinek tartóm Ő-t erre párizsi=szalonna bőr és társai + E.E.E.
2009. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én kisfiam 7 és fél hós és már megóstolta a zöldbablevest, paprikáskrumplit és a tojásás lecsót is:)

Persze nem ezt ette főétkezésnek, de mindig kunyerál:)

Semmi baja tőle..

Szuperanyukák , lehet lepontozni:)

2009. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
én 3.fél hósan kezdtem a hozzátáplálást. 7 hós korában kezdtem neki falatokat adni, de akkor még csak gyümit, zöldséget. aztán 8 hós korában adtam neki először kenyérfalatokat, virslit. majd 3 héttel később egyik napról a másikra nem volt hajlandó elfogadni a kanalat. azóta is ordít ha meglátja a kanalat, így most már csak falatokat eszik. kenyeret, kalácsot, felvágottat, virslit, sajtot, rántottát, zöldségeket. most 10 hós
2009. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kenyeret, sonkát 11 hós kortól adtam.

Rántottát 12 hósan, mert atojásfehérjét csak 1 éves kortól lehet adni.

Virslit, párizsit, májkrémet és ehhez hasonlókat nem adok, disznóporc, szalonna, szója, glukózszirup..., még én sem eszem meg őket, akkor a gyerkőcnek sem adok ilyen hulladékokat :(

2009. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mármint disznópörc, nem porc! :D (bár ki tudja...)
2009. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!