Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én Domestos-al szoktam a baba...

Én Domestos-al szoktam a baba pelusát, foltos ruháját áztatni. Nem baj? Ti mit szoktatok fehérítésre v. a foltokra használni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is domestos-al szoktam a fehéreket foltalanítani,a színeseket meg wanish-el!
2009. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én Wanisht használok. A domestos nem túl erős? (mármint, hogy hamar tönkreteszi a ruhákat szerintem)
2009. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert én is úgy gondolom, hogy lehet, hogy az egy kicsit erős.
2009. júl. 18. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a hypoklorit felmarhatja a baba bőrét, de akár a mosószer maradvány is.

Én ennek ellenére clorox-ot használok, majd kimosom a gépbe.

A tide absolut volt a legjobb, az ariel m-zim csak jól hangzik, de már várom, hogy elfogyjon.

Semmi gond nem lett belőle, de ha a domestos miatt észlelsz pirosodást, horzsolásszerű jeleket, akkor ne fehéríts!

A baba bőrének egészsége fontosabb, mint a pelenka fehérsége.

Amúgy a Caola mosószappan kézi mosással mindent kiszed és nem okoz bajt sem.Ezt használom az előkékhez.A profiba 150ft körül van 1 hónapig elég.

2009. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, lehet én vagyok az egyetlen, aki egyszerűen elviseli a foltokat?:-( nálunk már kiskorban volt egy öblítőallergia, én azóta csak sensitive mosószert és öblítőt használok. egyetlen folteltávolítót sem próbáltam ki. ami foltos lesz, leveszem, és próbálom kisikálni frissen belőle. amúgy itthon szinte mindig olyan ruhákban van, amit "nem sajnálok". veszek neki tescós olcsó rucikat, és ha már nagyon foltos, kidobom. tudom, hogy ezt nem mindenki teheti meg, de én az első ekcémás kiütés után eléggé megijedtem, ezért inkább nem használok semmilyen vegyszert a környezetében.
2009. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!