Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet nagyon kellemetlen...

Mitől lehet nagyon kellemetlen szagú a babám széklete? . Utalhat ez valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
11 hónapos a baba.
2009. júl. 17. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mihez hasonlítanád a szagát, mert ez amúgy sem rózsaillatú. Az én babámnak egyik nap erős záptojásszagú volt, nem jöttem rá miért, semmi olyat nem ettem (3 hónapos és még szopizik) amitől lehetne, erre azért odafigyelek.
2009. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mostanában változott, azért tünt fel. Nem eszik kicsit többet pl gyümiből vagy másból? Amugy a lisztérzékenyeknek is bűzös a szèkletük, de ez étvágytalansággal, kiütéssel is járna valószinűleg.
2009. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,egy pár napja ilyen,étvágytalan is,de nincs kiütése,attól még lehet lisztérzékeny?
2009. júl. 18. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hÁt elvileg lehet, de a rossz étvágy akár a 35 foknak is köszönhető. A lisztérzékenység vérvétellel derül ki, de várj egy kicsit még, hátha visszaáll:) ha nem, és idegesit, akkor vidd a gyerekorvoshoz tanácsadásra, kérdezheted a védőnőt is. Remélem csak a főzi lett benne ilyen büdi:)
2009. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!