Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja zöldes árnyalatú...

Pár napja zöldes árnyalatú folyásom van. Kellemetlen a szaga is. Mi lehet a bajom? Valamilyen fertőzés? Ti mivel kezelitek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos együnk sem nőgyógyász az igy leirtak alapján valóban fertőzés de kéne venni egy kenetet hogy lássák mi is az. aztán lehet rá gyógyszert szedni ha kell. a legjobb ha elmész dokihoz.
2009. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canesten Combi a gyógyszertárban recept nélkül kapható. Nekem 2 nap alatt elmúlt és azóta még sima folyásom sincs. Bátran ajánlom...
2009. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok híve, hogy ilyen jellegű panaszokat mások által bevált szerekkel otthon kezelgessünk. Kismamaként különösen komolyan kell venni az ilyen jellegű panaszokat. Nem ijesztgetni akarlak, de ismeretségi körömben volt olyan akinek a lassan szivárgó magzatvíz okozott hasonló tüneteket. Mindenképpen mielőbb lásson orvos.
2009. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval abban, hogy a dokinak kell eldöntenie, hogy mivel kezeld ki! Először is tényleg meg kell állapítani, hogy valóban gombás fertőzés! Lehet, hogy neked is inkább hüvelykúpot ír ki! Ne kezeld, míg doki nem látja! Minél előbb menj el!
2009. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanez van nekem is most, voltam dokinál Klion kúpot írt fel, mindenképpen lásson orvos, nagyon fontos szakszerűen kikezelni! Én kérdeztem mitől van, gombás-bakteriális valami, de semmiképp sem jó!
2009. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!