Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek göndör fürtös lett a...

Akinek göndör fürtös lett a babája, mennyi idősen kezdtek kunkorodni a fürtök? Mikor vettétek észre, hogy olyan lesz a haja?

Figyelt kérdés
Volt olyan a családban?
2009. júl. 17. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, a párom göndör.

mikor nőtt a haja, elkezdett gyűrösödni. olyan 7-8 hónapos lehetett.

2009. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak sok haja volt,amikor született,de a kunkoriságát 3-4 hónaposan vettük komolyan,mert nem tudtam oldalra fésülni és olyan volt a haja,mintha elfeküdte volna mindig.Rövid időn belül az egész feje "kócos"lett.Kiscsoportos ovi volt,amikor a derékig érő haját levágtam,mert nagyon izzadós kislány .Sajnos azóta nincsenek loknik.A párom haja volt göndör,de ő ha nem megy minden hónapban fodrászhoz,akkor neki is vissza kunkorodik a haja(a mai napig),főleg a fülénél:)
2009. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. 1 éves kora körül.
2009. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak tök egyense volt a haja, és fekete mikor megszületett, most teljesen szőke, és göndör. Kb 6 hós volt, mikor göndörödni kezdett, de csak hátul:D
2009. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom és a növérem volt gyermek korában szöke göndör hajú!de olyan igazi aranyszöke!:-)

És a kisfiunk olyan 6hónapos lehett hogy elkezdett loknisodni a haja!Most 18hónapos és nem tudok ugy elmenni valahova vele hogy ne csodálnák meg a fürtyeit!:-)

Annyira imádom simogatni a hajacskáját olyan igazi puha!:-)de ö ezt kevésbé szereti!:-))

2009. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen édesek lehetnek a kis angyalhajúak! Kíváncsi leszek, nálunk mi lesz, én is szőke göndören indultam, és lett belőlem barna egyenes hajú. Apukának viszont szép göndör a haja, persze nem Boney-M, meg rövid is, de ha kezd neki nőni, kunkorodnak a fürtök. Kislányom egyenlőre úgy néz ki, mint egy vad indián, a feje tetején van egy tenyérnyi adag, ami hosszabb, körbe meg kikopott a fejforgatások miatt. De már kezd neki nőni, remélem lesznek kis loknijai. Ha meg nem, akkor is gyönyörű lesz! Köszönöm mindenkinek!
2009. júl. 18. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom nagy hajjal született, egyiküknek sem hullott ki. Nagyobbik kb. 1 évesen kezdett göndörödni, a kisebbik most 7 hónapos, ő kb. 1-2 hónapja lett göndör. :)
2009. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!