Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintem rengeteget alszik a...

Szerintem rengeteget alszik a lányom, nem?

Figyelt kérdés
Reggel 9-10 körül ébred (nagyon ritkán már 8kor), aztán 1től alszik 2 órát, 5-től megint 1 vagy 2 órát, este 8kor fürdés, vacsi és reggelig durmol. 1 éves, látszólag nincs semmi baja, rendesen eszik, iszik, vidám, mozgékony, barátságos.
2009. júl. 17. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább csak a meleget hibáztatnám emiatt! Vagy régebben is így volt?
2009. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló volt idáig is csak 2-3 órával korábban ébredt
2009. júl. 17. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi most 16 hónaposan tartunk ott ahol ti. 14 honaposig háromszor aludt és nehezen de leszoktattuk egy alvásrol. A fiam 2 évesen még kétszer aludt,gondolom a baba is igy lesz.
2009. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a lányom 1 éves volt, őt este 7-kor raktuk le aludni, másnap reggel 9-ig aludt, aztán ebéd után kb. 3 órát. 15 hónaposan már 10-ig aludt reggel, ugyanúgy este 7-kor már ágyban volt. Neki ennyi alvás kellett, mert amíg ébren volt, addig teljes embert kívánt, mozgott össze-vissza. Most 4 éves és este 9-kor alig tudom ágyba parancsolni, pedig az ovi miatt reggel 7 körül keltem. Ne aggódj, semmi baja a babádnak! :)
2009. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!