Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit és cumisüveget...

Milyen cumit és cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés

A védőnőm tanácsára szeretnék beszerezni 1 játszócumit és 1-2 cumisüveget, de milyet? A játszócumi cser-esznye, lapított, vagy fogszabályzós változata jobb? A cumisüveg cseresz-nye, vagy fogszabályzós alakú legyen? Üveg, vagy műanyag? Hány ml-es?

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)


2008. máj. 7. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Kenguru Gold boltban szereztem be ezeket Avent cimit és cumisüvegeket vettem. ezek drágábbak a többi terméknél, de szerintem kiválóak.Vettem 125ml-t 260ml-t és 330ml-t, ez mind cseresznye alakú és ahogy nő a baba a cumisüvegek is változnak vele.nEKÜNK A CUMI IS NORMÁL ALAKÚ, DE VEGYÉL FOGSZABÁLYZÓSAT, ÚGY IS A BABÓ DÖNTI EL, HOGY MELYIKET AKARJA, LEGALÁBBIS NÁLUNK ÍGY TÖRTÉNT. TÖRHETETLEN anyagból készülnek a cumisüvegek.
2008. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a védőnő a NUK üveg cumisüveget javasolta.
2008. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos én újszülött készletet vettem Aventeset. Egyszerű az indokom, van benne 2 játszócumi, 2 pót etetőcumi, 2 125ml üveg, és 2 260ml. És ehhez épp volt ajándékba két db aventes fedeles pohárka. Szerintem ez a fajta műanyag a legjobb könyebb a babának is. Én azért "ragaszkodtam" ehhez, mert egyrészt ami benne van azt ha külön veszem meg akkor 8-9000 Ft. Jah van benne üvegmosó is.

De ugye kell egy tejes, kell egy teás, és én spec nem szeretném vegyíteni a még a teát sem a gyümölcslével. Egy meg nem árt ha van.

Az elején még fölösleges a fogszabályozós cumi mivel nincs is foga, tehát mindegy. Bár kérdés, hogy aztán majd nem e kell olyan neki amit megszokott a kezdetektől.

Remélem segítettem.

2008. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az Aventes újszülött csomagot hol vetted? Ez jól hangzik!

Köszönöm szépen mindenkinek, sok boldogságot!

2008. máj. 7. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm a védőnőt, nem muszáj venni cumit és cumisüveget, ha csak szopik majd a baba, egyikre sincs szükség.

Nálunk 3 gyerek nőtt fel ezek nélkül.

2008. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is az Aventet ajánlom. Nekünk speciel szükség volt rá az elejétől. Szóval szerintem inkább készülj rá előre...
2008. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!