Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a mák hasfájást...

Létezik hogy a mák hasfájást okoz a babámnak?

Figyelt kérdés
Már tényleg semmit nem merek enni,mert a dokinő szerint korgyengeség miatt a babaám nagyon nehezen kakil.De van széklete minden etetésnél.Tegnap mákos gubát ettem.Éjszaka nagyon jól aludt,meg nem is kinlódott a kakilásnál,de most délben nagyon nehezen aludt el evés után,és csak pukizik.Ma reggel szalámis kenyeret ettem,attol gondolom nem lehet.Na meg édességet.(csoki meg egy kis gumicukor)segítsetek.Mit egyek hogy ne fájjon a hasa.Nagyon sajnálom.
2008. máj. 7. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a mák okozza.Sajna 2-3 hónapos korukig hasfájósak a babák.Adj neki espumisan cseppet napi 4x 20 cseppet etetés elött vagy után,vagy infacolt napi 4x, vagy Mecsek Baby teát vegyél a patikába édeskömény és kamilla keverék. 100 ml vízet forralj fel és áztasd benne a filtert 3-4 percig egy ici-pici kávéskanál cukorral megédesítheted, de nem fontos.Ezeket recept nélkül beszerezheted.Nekünk a tea nagyon jó volt.Üdv 5 hós baba anyukája.(Amúgy 2 hósan már elmúlt a hasfájásunk.)
2008. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a hasa akkor is fájhat, ha csak párolt húst eszel sárgarépával. Szóval nem csak attól függ, hogy ő, vagy te mit esztek. A csecsemőkori hasfájósság minden okát sajnos még nem tudta kideríteni a tudomány. De vígasztaljon az, hogy idővel elmúlik. Nálunk is elmúlt.
2008. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetőnek tartom. Ezt abból gondolom, hogy én például imádom a mákot, de egy fincsi mákos tészta után nagyon nagyon szokott fájni a hasam, pedig imádom a mákot. Ilyen erővel szerintem a babádnak is fájhat ettől a hasa. Szerintem ez alkati kérdés is.
2008. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mák "allergia" létezik.

Én például imádom, de ha eszem fáj a hasam.

Ez most jött ki rajtam 20 éves kor után.

2016. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!