Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vegyünk?...

Milyen utazóágyat vegyünk? Kinek milyen van? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2,5 hós a lányom és 5,5 kg-s. Nézegettem a neten, de rengeteg van. Azért írtam, hogy hány kg-s, mert vmelyinél láttam, hogy 3 éves korig - 11 kg-ig. Szerintem a lányom 3 évesen jóval több lesz :)
2009. júl. 16. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt tudom, hogy milyet ne: aminek nem emelhető a szintje, és oldalt egy kis lyuk van, ami cipzárral nyitható. Csak azért ne, mert mivel még nem ül a babád, fekve nem fogod tudni berakni, oldalt bemászni meg szintén elég nagy kihivás. Nekünk 3.5 hós most a baba, de még emiatt nem tudtunk profitálni az utazóágyból... :(
2009. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a Tescoban vettünk egy akciós utazóágyat All-for-baby márkájú, 12000 Ft volt, nekünk bevált, a célnak megfelel (anyósoméknál használjuk, ha ottvagyunk abban alszik-játszik, ill. ha szükségünk van rá a kocsiba kis helyet foglal).

Amíg pici volt a kislányom, még beletettük a magas feltétet, miután már felállt azt kivettük így járókaként funkcionál, hálós, gurul, könnyen összecsukható.

Van hozzá pelenkázó rész is, de azt sose használtuk.


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt a fajtát vettük nővéreméknek, szerintem ez jó : [link]

Nekünk olyan van amit a Jysk-be vettünk 7000. ft-ért, alvásra azis tökéletes, de nem elég stabil....

Amire szerintem figyelni kell, érdemes olyat venni aminek van kereke, egyszerűbb arrébb tenni. Az emelhető betét is jó ha kicsi korától akarod használni. Bár én úgy néztem mindegyikbe elkél egy szivacsmatrac még, mert elég kemény a fekvőfelületük. Szerintem érdemes elmenni megnézni, mert azis lényeges, hogy stabil legyen.

Remélem tudtam segíteni :)

2009. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 16. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi 2 hónaposak vagyunk, és Baby Point Bollo 3 utazóágyunk van.Emelhető magasságú, gurulós, de le lehet fékezni!van hozzá tárolódoboz is, ami szerintem elég praktikus :) Az ára is elég baráti:mi 18000 ft-ért rendeltük innen: [link]
2009. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. nekünk olyan van, amilyen most az auchanban akciós. 8000 Ft. és mi már használtuk kirándulásnál, nyaralásnál, nagyszülőknél. sztem szupi. bár az alja elég alacsony, kell egy kis derékmunka. :)
2009. júl. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco van. Van hozzá emelő betét, golftáska méretűre lehet összecsukni. Kerekes. Ebben nincs ajtó. Nagyon szeretjük, kiscsaj is élvezi, mert tud benn egy kicsit ringatózni. Nagyon sokat játszik benn. 23.000 Ft vol, némi akcióval.
2009. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!