Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom szobájába laminált...

Kislányom szobájába laminált parkettát vagy padlószőnyeget rakjak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A laminált padlót könnyebb tisztántartani, a padlószőnyeg viszont melegebb, mindkettőnek vannak előnyei-hátrányai.

Én padlószőnyeges lakásban nőttem fel, de a sajátunkba lamináltat tetettünk, sztm praktikusabb, főleg, amikor mászik a baba, felőporszívózod, felmosod és tiszta, a padlószőnyegbe szinte beleragad a haj, szösz, stb.

Mondjuk a laminálton meg 2 nap után már látszik a por, de baba mellett, úgyis kb 2 naponta kell mosni :P


Szerintem laminált padlót tegyetek és vegyetek rá szőnyeget, mi is így csináltuk.


9,5 hós kislány anyukája

2009. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól függ, milyen idős. Nálunk laminált van, örülök neki. Amikor kúszni kezdett, többször bukott. Gáz lett volna kivenni a szőnyegből minden alkalommal. Most mászik, már nem bukik ugyan, de folyamatosan csurog a nyála. Összességében azt gondolom, könnyebb tisztán tartani. (Persze, amikor kúszni kezdett kora tavasszal, és hideg volt a parketta, szőnyeget akartam :) )

2009. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk szönyeg van,utàlom.

Tele van hajjal,szösszel,ràadàsul kitudja még mi mindennel,hiàba porszivozok naponta.

Jövö honapba uj albérletbe költözünk,ott a kikötésünk az volt hogy mindenütt laminàt plussz csempe legyen.

Azt rendesen fellehet mosni,fertötleniteni,és ha hideg lenne,akkor leteszek jàtszöszönyeget,vagy vékony habszivacsot,amit mosni lehet.

2009. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó tanácsként mondom padlószőnygete ne!

Mi azt rakutnk a fiamhoz, pedig alatta parkettea van, csak fel kellett volna inkább csiszoltatani.

De nekem a fix hülyeségem volt a padlószőnyeg. Tisztítani nem lehet, pedig van takarítógépünk.

9 éve van lerakva, a fiam elmegy nyaralni és a jövöhéten nekiesünk feújítani a a szobáját, a padlószőnyeget meg felszedjük és felcsiszolja apároma parkettát.

Lányom szobájában hajópadló van, fel lett csiszolva illetve van egy kis micimackós szönyeg.

2009. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Laminált és inkább rakj rá valami kisebb szőnyeget,amit el tudsz vinni akár tisztítóba.
2009. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A padlószőnyeg, akárhogy porszívózod, akkor is a poratkák kedvenc lakóhelye lesz, szóval ha valaki allergiás, csak ront a helyzetén. Én mindenképp lamináltat tetetnék le.
2009. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
laminált. Mi most cseréltül le. 21 hónapos a kisfiam.
2009. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

PARKETTA!!

Nálunk mindenhol szőnyeg van/volt, de nemrég megvettük a szobámba a parkettát (arra futotta csak) és amint ki tudjunk javítani a padlót alatta rakjuk le. Évek óta erre vártam, a szőnyeg undorító :S:S

2010. nov. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!