Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdjek el aggódni, vagy ez...

Kezdjek el aggódni, vagy ez másnál is így van?

Figyelt kérdés
6 hónapos babámnak evés közben jár keze-lába. Ha tápszert eszik akkor néha ököllel veri az üveget és van néha hogy a fejét találja el. Ha megfogom a kezét, akkor a lábát rugdossa. Ha gyümölcsöt eszik, akkor az etetőszékben ül és hol a lábát dugja a szájába, hol kurjangat de úgy hogy belilul a feje is. Ha hason van akkor a lábát veri a földhöz. Neki mindegy csak mozogjon valamije. Néha megrémít, hogy valami baja van?
2009. júl. 16. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én lányomnak is jár a keze ivás közben, ütögeti az üveget.
2009. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szopi közben markolássza az arcomat,számat,ha lefogom a kezét akkor rugdalja a hasamat stb. Most 5hós.
2009. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is birkozunk kaja kozben. Legjobb esetben a labat markolassza. Meg csak 5 honapos...

Szerintem csak elvezi, hogy mar ennyit tud mozogni, es hogy van hangja. :o)

2009. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam már 10 hós, még mindig harc van evéskor:-) szóval szerintem csak rosszabbodik a helyzet. ő kiveri a kanalat a kezemből, elveszi a falatot, és lehetőleg a vajaskenyeret belekeni a ruhájába, a hajába és az etetőszékbe. mindezt pár másodperc alatt. és végül ledobja:-))) Az éjszakai evést viszont imádom. félálomban felkel, hgoy éhes, szájába nyomom az üveget, és alszik tovább az ölemben:-) ilyenkor tündéri. legszívesebben csak így etetném:-))
2009. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!