Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nania gyerekülésekről vélemény?

Nania gyerekülésekről vélemény?

Figyelt kérdés

Vagy milyet ajánlanátok?

9-25 kg-ig, vagy 0-18 kg-ig a jobb?

Milyen márkát ajánlanátok 30000ft-ig?

4,5 hós a kislányom.


2009. júl. 16. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan gondolom nem 9 kilós a kisálnyod, tehát az kilőve:)

0-18 kilós lesz jó nektek szerintem, ami vízszintesig dönthető. 30ezerig? hát nem tudom. esetleg giordani.

2009. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szai.Ha van rá kb 30 ezer ft-od akkor ne naniát vegyél.próbálgattam őket,szerintem nem túl biztonságosak.én legalábbis nem tenném bele a gyerekem.alig lehet megdönteni,a fejtámasz az oldalánál egy nagy nulla.stb.vannak a tesz-veszen ilyen árba már nagyon szép és jó ujj,garanciás gyerekülések.mi 9-25ig eszünk,olyat ami jol dönthető és oldalt is védi a babát.szerintem a Römmer márkák elég jók.
2009. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen újat szeretnék. Nem most akarom még használni, hanem mikor a hordozót kinövi, azért nézegetem a 9-25 kg-sokat.
2009. júl. 16. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sokan rámismernek a válaszom alapján.

A nania, baby point, pierre cardin csak azért vannak,m indhogy legyenek és ne bűntessen meg a rendőr. Gagyi kinai mind. Nem kell nagyot csattanni, hogy ripityára törjenek.

Én belepróbáltam a gyereket egy 9-25 kg-osba. Na ezek azért jók 25 kg-ig és nem 18 kg-ig, mert elvileg előről is el leht húzni a biztonsági övet, ami épp a gyerek nyaka előtt megy el. Nem véletlenül nincs a jobb márkáknak 25 kg-ig készülő gyerekülésük, és ezeknek a gagyiknak nem véletlenül nem lehet találni egy trésztesztet sem.

Tényleg lehet találni ha nem is használtan, de magánszemélytől jobb márkát olcsóbbán.

De mégt mindog azt mondom, hogy jobbat használtan, mint gagyit zsir újan. A gyerek biztonsága mindennél fontosabb, pláne ha sokat autóztok.

Hidd el nem levegőbe szelélek. Sajna láttam már ilyen ülésekbe megsérült kicsiket a munkám során.

2009. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15.23-as,a második vagyok.Nekem is hasonló a véleményem bár én csak mint laikus néztem utána a gyereküléseknek,de nagyon sok van amit nem vennék meg.Te milyen márkát ajánlanál?bocs az offért.
2009. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15.23-as vagyok.

Nekünk személy szerint ilyen van, nem az isofixes változat:

[link]


Én nagyon szeretem, meg sem lehet mozditani, ha jól van bekötve. De gondolkoztunk a Römmeren, és a Maxi cosi újabb változatán. A szomszédunkban BÉBÉ Comfort van, az is nagyon jó. Azért a töréstesztek nagyon sokat elárulnak. Egy gyerek élete megfizethetetlen. Mi sem állunk jól anyagilag, de inkább mindenen spóroltam, amin tudtam, és névnap szülinap, ilyen olyan ünnepre pénzt kértünk a nagyiktól, papiktól, keresztszülőktől, igy összeszedtük a pénzt az ülésre.

2009. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!