Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomat hogy...

1 éves kislányomat hogy tudnám rászoktatani hogy el legyen kicsit egyedül is?

Figyelt kérdés
5 foga is jött egyszerre,abból már több kibújt,de azóta ordít ha kicsit magára hagyom és gyakran fel kell venni,és mindig jönne utánam,odáig jutottunk hogy vinnem kell magammal ha megyek fürödni,pedig nem volt ilyen azelőtt,nem tudok már tőle csinálni semmit,semmi nem köti le sokáig.Nem akarom hogy ez így maradjon,mert van olyan ismerős akinek a 2.5 éves fia is állandóan megy az anyja után,még a vécére is.
2009. júl. 16. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez az idöszak nagyon megviseli a legtöbb gyereket,legalábbis nekem mind a kettő hasonlóan viselkedett amig 16 foga nem lett.Annyira nem maradt,hogy kaját kellett rendelnem,ha enni akartunk,mert semmit nem tudtam csinálni mellette.Próbáltam valami érdekességgel elterelni a figyelmét,de csak ritkán sikerült.Aztán ahogy elmúlt a kritikus időszak ismét jól eljátszott magában is ideig-óráig.Kitartás!
2009. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!