Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának először az...

Minden babának először az alsó középső két foga jön ki?

Figyelt kérdés
Mert aggódom picit, én úgy látom a fiamnak a két alsó középső fog melletti fogacskák jönnek. Valami baj lehet a középsőkkel?
2009. júl. 16. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj,nyugi,bár érdekes de biztos akkor késöbb jön a középsö fogak.
2009. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,semmi gond. Nekem pl a két szemfog jött ki először,olyan voltam mint egy vámpír :o) utána viszont rendesen jött a többi. Kislányomnak a felső fogai mozgolódnak,de nem biztos hogy az is bújik ki először. Kiváncsian várom,lehet úgy jár mitn én :o)
2009. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szentírás a sorrend, a szemfogak nem ismerik az előírásokat:) nincs gond.
2009. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Áhh, köszi megnyugtattatok:) Ezek szerint nem csak az én kispasim ilyen vámpíros:D


Írjon akinek még volt ilyen!

Köszi

2009. júl. 16. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem a felső 4 fogam helyett 2 jött le, és a mai napig 2 van lenn, és utána a ,,vámpírfogak" na ezt add össze. öcsémnek meg 2vel több foga van, azok hátra bújtak a fölső fogsorában, ellopta a fogaim... :)

sztem se aggódj.

2009. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kislányomnak elöször alul kibújt a bal középső, majd utána a jobb szemfoga,elgondolhatod milyen jól nézett ki vicces volt nagyon:) aztán megint jobb alsó és végül a két középső egymás után. ugyh most 6 fogunk van egyenlőre

üdv. 14 hós baba anyukája

2009. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!