Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Váltottatok tápszert védönő...

Váltottatok tápszert védönő utasítására?

Figyelt kérdés
A doki a Milupa HA1-est irta fel, de már 7hetesen 150-180ml igényelt a kicsim, amit én nagyon soknak tartottam. a védönöm utasítására megvettem a sima Milupa 1-est, mivel ebben több a tápérték, és kevesebb is elég belöle. Egy hete ezt eszi, és elég neki 100-120ml. A doki szabin van, még nem tudtam nekiszólni, hogy más tápit eszik, mint amit ő felirt! Szerintetek rosszul tettem, hogy doki nélkül váltottam? De mióta ezt eszi, azóta nem ordít egész nap, jobban alszik, és 3-4 óránként eszik. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 16. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A védőnő is nagyon jó szakember, ő is a legjobbat akarja neked és a babádnak is. Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod, pláne ha a babád is jobban érzi magát!
2009. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi soha nem kérdeztük meg az orvost, utánajártunk, mi ismerjük a babánkat, csak akkor kértünk tanácsot, ha magunk nem boldogultunk, az orvosunk szerint ez jól is van így.
2009. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gond! Én legelőször magamtól recept nélkül vettem tápot, mert a doki nem volt hajlandó felírni, mert hogy szopizzon a baba, de hiába mondtam neki hogy kevés a tej, ordít kaja után a babám,nem alszik, éhes, 60-80 akat tudott csak szopizni két ciciből, elmentem s vettem tápot, s most már felírja hogy mondam neki tápozom. Hipp-et vettem recept nélkül simát, ő Bebát Ha írt fel, de azt nem vált be, fáj tőle a hasa.

Szóval ha nem kiütéses, nem megy tőle a hasa használjátok nyugodtan!

Mennyibe kerül egyébként a Milupa 1-es? Ez sima nem Ha?

2009. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok. nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. én is így gondolom, hogy mi ismerjük a babánkat, nem a doki. a milupa milumil 1-es recept nélkül vettem és 1980ft volt, nem a Ha-s.
2009. júl. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!