Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fagyasztva tesztek el...

Ha fagyasztva tesztek el gyümölcsöt, megmossátok előtte?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Oké, én nem tudtam, hogy hogy kell, sajnos panelban lakom, nincsenek gyümölcsfáink/-bokraink... Még sosem fagyasztottam gyümölcsöt, max. a boltban vettem mirelitet, amúgy meg ha tehetem, mindig frisset veszek, és annyit, amennyi elfogy...

Vettem már ki a ribizliből, gyümölcslevesbe raktam, kiszedtem annyit, amennyi kellett, beleraktam egy müzlis tálkába, engedtem rá vizet, mikor lejött róla a jég átmostam, majd amíg a levesbe nem raktam, addig is vízben állt, nem volt "trutyis" és szerintem tiszta is lett...

Most is csak azért raktam be a fagyra, mert tudtam, hogy ennyit úgysem eszünk meg, de hát ajándékba kaptuk.


Köszönöm a kérdezőnek, hogy feltette a kérdést, ennyivel okosabb lettem. :)

2012. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!