Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó egymást ijesztgetni?...

Miért jó egymást ijesztgetni? Most olvasom, hogy valaki itt nagyon fél a H1N1vírustól,

Figyelt kérdés

Most olvasom, hogy valaki itt nagyon fél a H1N1vírustól, még moziba se mer menni, erre válaszolnak neki, hogy bizony mennyire veszélyes az influenza:skrizofén lehet az a baba, akivel anya a terhessége alatt influenzás volt.hát ez szörnyűűű

én személyszerint 9hetes terhesen voltam 2hétig 40fok lázzal influenzás,algopirint szedtem orvosi utasításra.

ha most olyan típus lennék, mint említett moziba se menni merő kismama,akkor most ugranék ki az ablakon.

ne rémísztgessük már egymást kérem!


2009. júl. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a H1N1 különben nem halálos, ugyanolyan mint bármelyik influenza, a szövődményeibe lehet belehalni. És itt is mint a többi influnál, az idősekre veszélyes gyerekeket és rendszerbetegeket ( cukorbetegség, szív érrendszeri betegség, egyéb krónikus betegségek ). Kicsit utána kéne olvasni és akkor nem keltenének pánikot. Erre énis ki vagyok élezve.

27/L/egészségügy

2009. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a hisztérikusakat lehet ilyennel pánikba ejteni.Nekik meg mindegy, mit mondasz, akárha csak annyit is, hogy csapvíz.
2009. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akik ennyire rárepülnek a rossz hírekre, azok szorongóak, frusztráltak, idegesek.

Vagy sokat néznek TV2, RTLklub híradót.

2009. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, engem se érdekelnek az ilyen rémisztgetések, de sajnos mint tapasztaltam másokat igen.
2009. júl. 15. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!