Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Sába női...

Mi a véleményetek a Sába női névről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szép, különleges név. A barátnőm kislánya Sába Iringó lesz.
2009. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes még soha nem hallottam, de én biztos nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet.

Amúgy a Sába héber eredetű női név, jelentése: megtérített

De nem nekem kell, hogy tetszen ez a név, biztos van olyan akinek tetszik. Nekem nem, de ez az én véleményem.

2009. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
(elfelejtettem kiegészíteni)Szóval.... Nekem ez a kedvenc női nevem és pár év múlva ha lesz kislányom ezt a nevet szeretném neki adni, a családomnak nem tetszik ezért is érdekel a ti véleményetek.Köszönöm
2009. júl. 15. 16:37
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Neked kell tetszeni, nem pedig másnak. Ha neked tetszik...csak az a lényeg. (2. válaszoló)
2009. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak kutyanévként halottam használni, ottis fiunál. :)


Amugy szerintem szép név, de még gondold meg hogy valóban ezt adod e a születendő gyermekednek. Tudod amint közösségbe kerülnek a furcsa nevű kisgyerekek mindig a szemétkedések célpontjába kerülnek, és van aki nem viseli ezt jól...

Anyukám humoránál volt, a Petronella nevet adta nekem 27 évvel ezelőtt. Szerintem ocsmány bár a vezetéknevemhez jól megy. De mivel "Peti" volt a becenevem lány létemre, képzelheted mit kaptam az ovodában, iskolában. :)


A Sába ugyan szép, név de a gyerekek gonoszak. :)


Én a 8. hónapban vagyok most a kisfiammal, akit Káinnak szeretnék hívni, de az egész rokonság ellene van, ugyhogy még vajúdok vele. :))

2009. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

A gyerekek(a neveletlen gyerekek)mindenből gúnyt űznek!Ezért kell életre való gyermeket nevelnünk!Az én nevem Rita...gondolhatjátok mit kaptam,de szerencsére talpraesett voltam kiskoromban,így ez csak 1 napig tartott!:P

Szerintem add neki nyugodtan,mert gyönyörűűűűű....és tanítsd meg,hogy védje meg magát!

Én eddigi 20 évem alatt mindig különleges nevű embereket gyűjtöttem magam köré...én szeretem,nekem tetszenek a más számára fura neveket,mert én nyílok az újra!

Nem hiába lesz a lányom egy francia divattervező név "utódja" !!!

2009. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért, mit kaptál a "Rita" miatt?

Komolyan ezt most nem értem.

2009. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha leírhatom a véleményem erről a névről, szerintem qrvás...bocsi..
2009. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában lehet szép és érdekes de egy Kovács v egy Tóth előnévvel eléggé röhejes tud lenni.....Nem bántásból írom, inkább tapasztalatból.
2009. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sába egy királynő volt,és maga a név is királynős.Nagyon szépen cseng.de ez is egy olyan név ami gyönyörű,de nem adnám a saját lányomnak.bár szerintem ma már nem veszik olyan zokon a különleges neveket.ha megy a vezetéknévhez,és neked nagyon tetszik,akkor ne tartson vissza senki.hajrá.
2009. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!