Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Vida Ágiról?

Mi a véleményetek Vida Ágiról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Halljátok épp ilyen dolgok miatt tettem fel a kérdést! Szombaton adott interjút az Mr2 rádión rosszul evő babák anyukáinak...... Háááááát ti hasznosabb választ adtok ti itt nekem holott nem vagytok babapszichologusok! köszönöm a válaszokat, :)
2012. júl. 23. 21:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Alapjába véve ír jó dolgokat. Ha azt be tudod építeni a mindennapjaitokba, akkor jó neked. De ha a próbálkozás ellenére a te babádnál nem válik be a dolog, és segítséget kérnél egyéb alternatíva kidolgozására, akkor esélyed sincs nála. Sokszor mellébeszél. Úgy csinál mintha mindent tudna a babákról, közben meg kitérő választ ad(pl babavilágban).Arról nem is beszélve hogy kétségbeesve írtam neki altatási témában többször (!)is, de engem még válaszra sem méltatott, pedig úgy gondolom értelmes kérdéseket fogalmaztam meg, komoly babapszichológust megillető illedelmességgel :)A facebookos oldalt meg csak lájkvadászatra használja. Cuki babaképeket meg idézeteket bárki találhat a neten. Ha egyszer babapszichológus, akkor adjon értelmes ötleteket a babaneveléssel kapcsolatban.
2012. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

16:54-es vagyok.


Az jutott eszembe, hogy összedobok egy weboldalt, kicsicsázom, leülök elé, és posztolgatok kedves embereknek a babavárásról és a gyereknevelésről - majd innen, GYK-ról másolgatom ki a válaszokat, hisz azok úgyis publikusak. Olyan babapszichológus leszek, hogy kenterbe verek mindenkit.


Hahh.

2012. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D hallod lehet ő is pont ezt csinálj :O
2012. júl. 24. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!