Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek Vida Ágiról?

Mi a véleményetek Vida Ágiról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat akart a szarka, de nem bírta a farka. Én nem bíznám rá magam és a gyermekem életét, soha.
2012. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elméletben nagyon jól elmondja a dolgokat, csak megvalósítani nem olyan egyszerű.
2012. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sokra tartom.

Balga elsőgyerekesként megvettem valami Cd-jét - nagy hiba volt. Csak copy-paste Áginak hívom, semmi forradalmi ötlete nincs, csak magát ismétli, mantrázva.

Mi az, hogy babapszichológus?!?

2012. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
számomra is röhejes, hogy babapszichológusnak hívatja magát. Ilyen szakma nincs... Vicces a nő, számomra használhatatlanok és elcsépeltek az ötletei.
2012. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda: nekem sok mindnet bevállt amit írt. De vannak dolgok amiket én sem tartok követendőnek vele kapcsolatban.
2012. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én feliratkoztam a facebook-os oldalára. Gondoltam magamban, milyen komoly hivatásként hangzik az, hogy babapszichológus, Ő biztosan konyít valamit a babás dolgokhoz, mint én, tapasztalatlan első gyerekes, szinte semmit. Feliratkoztam a hírlevelére, amelyeket mai napig meg is kapok és olvasom a posztjait facebook-on, de ahogyan teltek a hetek, hónapok elkezdtem felfigyelni arra, hogy nem túlzás az, amiket ő "elvár" egy anyukától, vagy amit ő tanácsol a babákkal kapcsolatban? Szerintem sokszor nagyon elméleti síkon kezeli a dolgokat és nem gondol bele abba, hogy nem minden baba egyforma és ebből adódóan nem lehet ugyanazt elvárni, elérni mindegyiküknél! Volt sok olyan dolog, amit jónak tartottam, amit például Ő írt, de nagyon sok olyan is volt, amivel nem értettem egyet. De egyébként a babákról általánosságban írt dolgai tetszenek facebook-on! Vagy a családdal kapcsolatos kiírásai! :) Azok aranyosak!
2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocsánat, *míg én :)
2012. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tettem fel kérdést számomra fontos dologgal kapcsolatban..kimásolta az egyik régebbi kérdésre adott válaszát. No commet....
2012. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon beképzeltnek, arrogánsnak tartom, kioktató stílusú, cseppet sem képes más helyébe képzelni magát, nulla empatikus készség.

Ha ő is egy fórumozó anyuka lenne ezen az oldalon, biztosra veszem, hogy abba a típusba tartozna, aki képtelen elfogadni mások véleményét, minden csak úgy lehet jó, ahogyan ő csinálja.

Számomra a "tanácsai" pontosan olyanok, amelyeket bármikor, bárhol megtalálhatok az interneten, sosem éreztem úgy, hogy bármikor is valóban az én vagy a babám problémájával foglalkozna, ehelyett remekül be tud skatulyázni bármikor, és ha elmondom, hogy az én problémám nem ilyen típusú, akkor is köti az ebet a karóhoz...

2012. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kiki01 ***** válasza:
Én csak a terhesblogját olvastam, hát tényleg ugyanazokat a válaszokat copy-zta be számtalanszor, úgy, hogy néha nem is stimmelt a kérdés. Amelyik válasz meg nem copy-paste volt, annak meg a stílusával volt baj. A kedvencem az volt amikor egy kismama megkérdezte h mi lesz ha ő nem vállalja a magzatvízvételt, errefel meg ahelyett hogy felvilágosította volna az alternatívákról, azt válaszolta hogy maximum Down-szindrómás lesz a gyermeke.
2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!