Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseli pár hetes (3-5)...

Hogy viseli pár hetes (3-5) babátok ezt a meleget? Ugyan úgy viselkedik, mint amikor nem volt ekkora hőség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hogyan eszik pl, mennyit alszik. Az én babám napirendje teljesen felborult. Tegnap este óta nem tudunk mit kezdeni vele. Folyton sír, ha eszik nem eszi meg a rendes adagját, csak fele, vagy negyed annyit, ezért felkel óránként. Szinte semmit nem aludt.
2009. júl. 15. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Délelottonkent alig alszik, inkabb 3 orankent eszik, elotte 4orankent. Mar nem tudom hogyan oltoztessem, ki nem megyunk...vagy csak keson/koran. Hasfajos lett, ugyhogy a mi 3hetes babank sokat sir, de nem a melegtol! Kitartas es szep nyarat.
2009. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én babóm 7 hetes. Épp ezen gondolkodtam hogy csak nálunk lehet-e ez?

Nem tudom letenni, nem akar aludni 10-20 perc a max de inkább 5 amit ráerőltettem. Tegnap este fele annyikat evett etetéseknél mint eddig. Most mecsek baby teával próbálom kihúzni két etetés között, hogy azért ne egyen egyfolytában. 1,5 óránként akarna. Mert szegénykém lehet hogy csak azért enne össze-vissza mert szomjas. Nem tudom mit lehetne tenni.... pedig a házban csak 23 fok van nálunk és nem viszem ki. Most aludt el, de ki tudja meddig....

Hát kitartás nekünk :-)!!

2009. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!