Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kislányom miket ehet a...

9 hós kislányom miket ehet a zöldségeken és gyümölcsökön kívül? Pl párizsi, kifli tejtermék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg tejterméket nem ehetnek egy éves korukig, de sokan adnak előbb is neki pl. sajtot, joghurot. tejet nem. Párizsit én nem adnék, akármilyen jó az íze egyike a legrosszabb minőségű felvágottaknak, abba aztán mindent beleraknak. Én találtam benne újságdarabot is. nem viccc, el lehetett olvasni a szavakat. egyébkként szerintem a többi felvágott sem jó, tele vannak szinezékkel, aromákkal, tartósítóval. de szerintem tudsz otthon csinálni neki pástétomokat ha ilyesmire vágysz..pl csirkemájból, de ugye ne,m minden nap lehet neki adni. Száraz kiflicsücsköt én szoktam neki adni, szereti vele masszírozni az ínyét, meg kis darabokat lefarigcsálni belőle.
2009. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én már adtam neki túrót és natúr joghurtot.

Kiflit, kenyeret nagyon szerette csócsálni. Néha-néha kapott kis felvágottat, de csak nagyon keveset.

2009. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!