Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktóz-érzékeny babák anyukái!...

Laktóz-érzékeny babák anyukái! Mennyi az emelt családi a betegség miatt? Azt írták hogy a tejtermék árai miatt jogosultak vagyunk rá.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
erről nem is halottam, de akkor utána nézek, de csak egy éves kor felett?? amikor már bizonyítható?? fiam 5 hós és laktózérzékeny....ennek akkor jó utána menni..:))
2011. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen jár mert minden drágább... Hidrogén fújásos teszt volt az egy egész délelött volt éhgyomorral 8 ra mentünk bele kellett eröltetni egy laktóz tartalmú löttyöt és után 10-20-30 percenként kellett fújatni vele... egy gépbe ahol 20 volt az a szint amikor már érzékenynek számít és nekünk a második eredmény már 41 volt. Volt utána egy vérvételes tenyésztés is az is pozitív lett úgyhogy most küldik az igazolást hogy laktóérzékeny és támogatás jár utána... Nekem 1 éves múlt a fiam. Most csinálták a tesztet decemberben jelentettem be őt gastroenterológiára és márc.25 re kaptunk időpontot a heim pálba. Most még máju 10. én lesz egy hasi uh ami kell hozzá de már a 3ból két vizsgálat pozitív eredményes... Magic milk laktóz mentes turúrudi túró tejszín tej stb mindent lehet kapni csak drágábbak 40-100 forinttal mint amit magunknak veszünk ezt csak a késöbbiek miatt írom neked.
2011. ápr. 15. 08:33
 3/8 A kérdező kommentje:
ja 4 óra volt a fújásos teszt amíg semmit nem ehetett
2011. ápr. 15. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Mi 11 hónaposak vagyunk. Hivatalosan még nem bizonyított, de az allergológus-immunológusunk közölte meg se próbáljuk a tejet.
2011. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
uuuszegényke akkor az jó kis cécó, még én is elképesztően éhes tudok lenni ha nem reggelizek háát még egy pici gyerek már előre félek tőle. nálunk 2 hós korában olyan hasmenése lett, hogy elkezdett kiszáradni belefordult a kutacs is, akkor anyatejet és tápszert kapott felváltva. (kevés volt a tejem) anyósom aki gyerekorvos vett mintát kakiból és se nem vírus se nem fertőzés volt, akkor mondta, hogy valószínű érzékenység. elösszőr tápszert váltottunk laktózmentesre és még kapott cicit is, de nem maradt abba, aztán csak tápszer....és hopp eltűnt minden rendben azóta. akkor érdemes idejében megkérni az időpontokat...:)) ahogy olvasom elég sokat kell várni....:(
2011. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 23.300 ft-ot kapok, igaz 3 gyermekem van nem tudom az számit e?

2011. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen azt direkt azért írtam hogy mindenki tudja hogy mennyi idő és mire kell számítson...
2011. ápr. 15. 11:36
 8/8 A kérdező kommentje:
én is 23000 körül látom a támogatást, plusz étkeztetés és tankönyv a késöbbiekben... Mondjuk ez is valami de inkább ne lenne ez a nyügje a fiamnak...
2011. ápr. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!