Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet autizmus...

Szerintetek lehet autizmus jele? Vagy mik lehetnek ennyi idősen a tünetei?

Figyelt kérdés
13 hónapos babám mindig ezt csinálja, mi táncolásnak mondtuk mikor felállt a járókába, de már megy és mindig ezt csinálja. Billeg jobbra-balra, közben ez az áááá már nagyon idegesítő.
2012. júl. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy mozgás-beszédkészség fejlesztőhöz 1 perc alatt megmondja hogy van baj vagy nincs.De szerintem csak tetszik neki,ha másban nincs elmaradva felismer dolgokat egyszerű kéréseket teljesít akkor kár parázni.
2012. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy sok mindent mond már. Megérti, hogy gyere ide, vedd fel, hozd ide, add ide. Csak pici korától kezdve utálta, ha kézben volt, ha puszilgattuk.
2012. júl. 22. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nincs, de mondjuk a gyógypedagógus ért hozzá, mert olyat ismerek?
2012. júl. 22. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra ne alapozz, hogy nem szereti, ha puszilgatjátok, ölelitek. Az én fiam is ilyen volt sokáig. Már azon agyaltam én is, hogy valami gond lehet.

Most 21 hónapos és kifejezetten igényli az ölelést, összebújást. Az én legnagyobb örömömre! :) De ez a nagy "szeretetéhség" kb egy hónapja kezdődött.

Azért egy szakembernek megmutatnám, kérdezz rá a háziorvosnál, majd ő továbbküld. De lehet, hogy csak tetszik neki és idővel elhagyja.

2012. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez baromira nem autizmus jele, hanem annak, hogy ki akar jönni a járókából!


nekem autista gyanús a fiam, tudok egy pár dolgot az autizmusról, de ne haragudj, nem túlzás erre ráparázni így???

amúgy nincs tünete 13 hónapos korban, mert a 3terület amit érint majd ezután kezd el olyan szakaszba lépni, hogy észrevehető legyen ha nem olyan mint a többiek.

pl. hogy szerepjátékozik-e, teremt e kapcsolatot más gyerekek, beszél-e majd... majd!

nem pedig az, hogy rázza a járóka rácsát...

2012. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt olvasd el

2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem autista tünet.

Vannak olyan jelek, amikkel korán fel lehet ismerni az autikat, de azok között ez nem szerepel.

2012. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!