Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfurdethetem mindennap a 6...

Megfurdethetem mindennap a 6 hetes kislanyom?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden baba fürdik mindennap, úgyhogy persze.
2009. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Nyugodtan. Mi 3hetes koráig fürdettük kétnaponta a bőre miatt,de azóta minden nap,sőt amióta ilyen meleg van néha délelőtt is pancsol. Ő most 4,5hós.
2009. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne fürdethetnéd meg?
2009. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Bocsánat,hogy írok,laikus vagyok egyenlőre,de nem mindennep kell fürdetni a gyereket?

Vagy másképp érted?Áh de azt nem lehet,hogy a pancsolóra gondolsz a kertben,mert ahhoz még fiatal.

Öhm azthiszem én valahol lemaradtam,mert én úgytudom,hogy minden nap kell...mindt ahog te is fürdezs minden nap.Tuti félre értettem vmit,magyarázd meg légyszi...

2009. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is elejétől fogva naponta fürdetem. A kórházban is naponta fürdették! Ekkora melegben meg nap közben is lehet egy gyors kis hűtőfürőt csinálni!
2009. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is tapasztalatlan vagyok még...37 hetes...de én is úgy tudtam,hogy évszaktól függetlenül,már újszülött korától minden nap kell fürdetni.
2009. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
12.15-ös vagyok. Sokan azért nem fürdetik minden nap, mert féltik a bőrét a babának, meg hogy ő úgysem lesz koszos. Nos ilyen melegben bizony megizzadnak, szóval minimum egyszer nekik is jól esik!
2009. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen tényleg van ilyen hogy nem minden nap fürdetik a babákat Németországban nagy divat de itthon n minden nap kell fürdetni!!!!
2009. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 hós korig én is csak 2 naponta fürdettem. Akkor még nem volt meleg és örültem is ha nem kellett mert nem voltam még jó passzban. Februári baba.
2009. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En is termeszetesnek veszem megfurdetni a babat mindennap,foleg ezekben a nagy melegekben.Olvastam egy konyvben ,hogy a baba boeren vannak olyan bacilusok amik vedik a baba borenek ellenallo kepesseget es ezert gondoltam megkerdek maokat is,mivel en furcsalom ezt a dolgot,hogy ne furosszem mindennap.Koszonom a valaszokat.
2009. júl. 16. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!