Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámnak normális,...

Anyatejes babámnak normális, hogy ilyen a széklete?

Figyelt kérdés

Többnyire sárga, de tegnap óta szó szerint zöld, mintha füvet legeltünk volna.

Kizárólag anyatejet kap, meg babavizet. Az állaga normális, a szaga is, de a színe zöld.

Mitől lehet? Tapasztaltatok ti is ilyet?


2009. júl. 15. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
igen nekünk is ilyen volt és azt mondta a dokink,hogy tisztul a kis szervezette majd elmulik.
2009. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ettél sóskát, spenótot stb? Vagy nem eteted a hőség miatt sűrűbben? Esetleg mivel melege van csak a hígabb előtejet szívja ki, attól is lehet.
2009. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet kisebb megfázástól, vagy új kajától (bár a te esetedbe akkor nem). Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha pár nap alatt helyreáll, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha nem akkor úgyis lesz már tünete ha baja van. Nyugi, az enyémnek is volt és nem volt baja sosem. Már 8 hós
2009. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a doki is meg ismerősök is,hogy ha zöld a baba kakija az nem jó jel,mert lehet bélgyulladása,de csak lehet attól is zöld,hogy sokat volta bélrendszerében és a tejben lévő cukor megerjedt!!Szerintem beszélj a dokival és védőnővel,ők biztos megmondják pontosan miért lehet!!


8 hós kislány anyukája!!

2009. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen és a mi orvosunk azt mondta hogy semmi baj,azert zöld mert többet evett és ezt nem tudta megemészteni olyan gyorsan
2009. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, délután jön a védőnő, meg fogom kérdezni mi okozza a zöld kakit.
2009. júl. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!