Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart ez még? Hogyan...

Meddig tart ez még? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos lesz két hét múlva. Egy hete nem bírom lerakni a földre, mert jön utánam, jó estetben nem ordítva, és kapaszkodik fel rám. Semmit nem bírok csinálni. Járókában nincs már el. Már a játékai sem kötik le. Mit tegyek??? Eddig el volt.Kétségbe vagyok esve!
2009. júl. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
szeparációs szorongás. legyél vele, amíg nem csillapodik..
2009. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele minél többet, vagy vidd magaddal oda, ahol éppen vagy. teríts le neki valamit, és adj neki olyan dolgokat, amiket eddig nem látott. konyhában szűrőt, tölcsért, evőkanalat, műanyagtányért, bármit amit találsz, és földhöz vagdosást is bírja. amíg abban a helyiségben vagy, ellesz ezekkel a dolgokkal. fürdőben legyenek játékai, gumilabda, akármi, amit szintén hurcolhat. tedd le a wcpapírgurigát a földre neki, hadd húzkodja. majd vissza tekered, vagy kidobod azt arészt, amit "használt". csillapodni fog ez idővel, főleg akkor, ha fel tud állni, és gyakorolja is ezt szorgalmasan. onnantól a lépcsőkorlát, az erkély, az ajtók, ilyesmik lesznek az elsők :-) szóval kitartás, még arrébb van a lenyugvós időszak!
2009. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Helló az én fiam 12 hónapos mult nálunk 1 hete ugyan ez van nem tudtam mi lehet szegénykémmel állandóan bujik. Most már megnyugodtam akkor. Csak vécére had mehessek már el mert oda is jön utánam :))) Remélem nem tart sokáig.
2009. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!