Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel kezeljem az aftáimat?...

Mivel kezeljem az aftáimat? Meddig tart még?

Figyelt kérdés
Napok óta ez már az 5. és nagyon fájnak.ecseteltem vagotillal,pálinkával is öblögettem,nagyon fájnak s elég hülye helyen vannak nem bírok beszélni és enni
2010. dec. 25. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Glikosept, vagy kimondottan erre való ecsetelő.Gy.tárban recept nélkül kapható(ak).

Úgy csináld, hogy amikor bekened, a fehér lepedékes részt teljesen szedd le róla.Csak így múlik el pár nap alatt.

Igaz fáj, és csíp is.

2010. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hétfőig?
2010. dec. 25. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell lennie ügyeletes gy.tárnak.
2010. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
probáld ki hogy az aftás részre ecsetelövel sót kensz. Maró érzés lesz de összehuzza az afta területét igy hamarabb gyogyul. Illetve még sokat nyalogasd. De a legjobb lenne ha elmennél patikába mert ez tényleg nagyon vidéki megoldás :)
2010. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi,de miért fáj ennyire ez a pici pötty?és mitől lehet?az elsőt tudom: összeharaptam a számat de többi?ecsetelés a vagothyllal máskor be szokott jönni,de most a pálinka jobb viszont csak kísérővel bírom az öblögetést...éljen a folyékony kenyér!úgysem bírtam enni
2010. dec. 25. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Fertőzés, ittál/ettél valaki után,gyógyszer allergia

stb...

2010. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én öblögetni szoktam...corsodil a neve azthiszem a gyógyszenek é snekem az viszonylag "hamar" eltünteti....
2010. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 archon válasza:
100%

Afták és más, a szájüregben lévő csípő, fájó kinövések ellen szerintem az ecet a leggyorsabb. Régen is bevállt és nekem ma is ez a leggyorsabb. Alapos fogmosás után öblítés szájvízzel, ecet a fültisztító pálcikára és ecseteld le az aftát. Csípni fog, nem kicsit, de ez ilyen; megindul a nyálelválasztásod, simán köpd ki lehetőleg úgy, hogy az ecet továbbra is a seben maradjon, úgy egy perc után pedig öblíthetsz vízzel. A seb összehúzódik és kifehéredik, naponta többször ismételd, 1-2 nap és minden rendben lesz.

üdv

2010. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!