Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes babám éjszaka nem...

1 hetes babám éjszaka nem marad a kiságyban, velünk alszik. Más is van ezzel így? Nagyon nagy bajt csinálunk hogy odavettük?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szia!Hallgass rám, és ne csinálj ekkora butaságot, mert én is nagyon megbántam hogy magam mellé vettem ilyen idős korában! A második gyerkőcömet már ebből tanulva nem vettem oda, hanem megtanítottam arra, hogy neki ott kell aludnia, pedig ő is sokat sírdogált!És ennek a megtanítása nem korfüggő, hidd el, 2 hetes volt amikor ezek a problémák felmerültek :) Sok szerencsét ;)
2009. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nos lehet, hogy most még élvezitek, de idővel kibukik a rosszabbik oldala is! Én is szeretem magam mellé venni, de csak ritkán és csak reggel picit, míg még mihengetünk. Éjjelre nem. Nehezen fogod leszoktatni róla. Bár nektek kell éreznetek, hogy ez mennyire nyűg, de apával nem lesz meg a kis magánzférátok az ágyban.

Nekem mindig azt mondogatják, hogy csak azt engedjem meg, amit később sem bánok meg. Szóval gondold végig!

2009. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én magam mellé vettem kb 6 hétig. Utána a védönő tanácsára raktam az ágyába. Semmi hátrányom nem származott abból a 6 hétből, sőt nekem még kényelmesebb is volt, mert fájt mindenem. Első babám és biztonságosabbnak éreztem ha mellettem van.

2009. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is magunk mellé vettük. Éreztem rajta hogy meg van ijedve mert egyedül van. Mellettünk soha semmi baja nem volt majdnem születésétől végigaludta édesdeden nyugodtan az éjszakát. Ha az ő szemszögéből nézed 9 hónapon át csak a te szívverésed, szuszogásod hallotta mindig amikor a pocidban volt. Ez az ami megnyugtatja. Ettől érzi biztonságban magát ebben a világban amibe hirtelen belecsöppent.

Nekem nem okozott később sem gondot a kiságy. Napközben mindig a kiságyban aludt csak este aludt mellettünk. Legalább 2 hónapig. Utána már édes kis mosolygós vidám lett. Már nem félt, megszokta ezt az új világot. Most 8 hónaposak vagyunk, kiegyensúlyozottak, nyugottak, vidámak. Kiságyunkban alszunk.

Mindenkinek más a véleménye erről. Én sosem hagytam semmiért sírni. Ha láttam hogy valami szokatlan neki vagy rémült a kis arca mindig nyugodtan beszéltem hozzá. Szerintem ez meg is látszik rajta. Egyátalán nem lett elrontva mindenki dícséri milyen kis barátkozó vidám kiegyensúlyozott baba.

Az én véleményem hogy nevelni, szoktatni ráérsz még később. Amíg ilyen pici és védtelen ne engedd hogy hiányoljon Téged aki a legfontosabb, az egyetlen vagy neki. Neki te vagy a Világ.

2009. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél előbb tedd a saját ágyába. Tanulja meg hogy ott a helye. Én első perctől a saját szobájába altatom, hogy tanulja meg ott a helye. Szokasdd át, ha egy pár napig fog is sírni, még mindíg jobb, mintha nagyobb lesz mert akkor még nehezebb lenne.
2009. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Gondolom azért lettem lepontozva, mert mások nem úgy gondolják, ahogy én. Na nem is ez számít. Itt ketten is azt írták, hogy nem volt gond a kiságyba szoktatással. Ők a szerencsésebbek közzé tartoznak. Lehet, hogy ez nálatok sem okoz majd semmi problémát. Azért szerintem mérlegelj! Mi van, ha mégsem lesz ilyen könnyű dolgod? Szóval ha titeket nem fog a későbbiekben sem zavarni a picúr köztetek, akkor csak nyugodtan!
2009. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!