Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hizott 9 honapos...

Miért nem hizott 9 honapos babám mult honapban hizott fél kilot most meg csak 3 dkg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a fél kiló ebben a korban már ritka, igy ezt a nagyobb hízást a következő hónapban korrigálta a szervezete.
2009. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne aggódj. Az enyém annyi idősen a fogzás miatt még fogyott is-. Majd behozza idővel!
2009. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igazán ne aggódj, az én babám félévesen hat kg volt, most egyéves és hét és fél kiló. Teljesen kétségbe voltam esve, de mondta a doktornő, hogy ilyen s kész. Minden egyéb oké, majd megnő. Egyébként még szopik most is, eszik is, nincs mit csináljak.
2009. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat szép estét nektek:)
2009. júl. 13. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsonak köszi te nyugtattál meg igazán az én lányom is eszik rendesen de 7kilo 35dkg teljesen egészséges azt mondják ő ilyen :))) an nyit mondott a védönő hogy azért jó lenne 1 éves korára elérni a 8 kg majd meglátjuk:))
2009. júl. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!