Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hónapos kislányra mit...

17hónapos kislányra mit adnátok temetésre?

Figyelt kérdés

A kicsiket is meghívták egy távolabbi családtag temetésére.

Urnás temetés lesz, rövid ideig tart, ezt a részét kibírnák a kicsik. Ha esetleg nyűgösködnek a templom kertjébe ki tudom vinni őket.

Viszont, mivel kicsik, nincs gyászruhájuk, a fiamat még csak csak egy sötétebb farmer és kisinggel letudom, de a lányomnak csak "harsány" ruhája van. Arra gondoltam, hogy egy halvány barnás tunika szerű kisfelső és valami aljat(esetleg egy leningset) adok rá. Ti erre mit szólnátok, ha így jelenne meg egy kisgyerek a temetésen?


A családi béke és cirkusz elkerülése végett az az opció kiesett, hogy ne menjünk, gyerekfelügyeletet se tudom megoldani:(


2012. júl. 17. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon is szuper lesz így, ezért nem kell új ruhát venni.

a lényeg hogyha megoldható akkor sötétebb színű legyen a ruha.

2012. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ennyire kicsi gyereknek természetes, ha nincs sötét színű ruhája. Ráadnám, ami van otthon. Tökéletes lesz a barna tunika.
2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne rózsaszín-csillivilli-hűdeünnepélyes vagy extrasportos ruha legyen. Minden más szerintem okés egy kisgyereknek egy ilyen szomorú alkalomra, ha muszáj menniük.
2012. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
családi béke.. akkor sem vinném a gyermekemet temetésre amig ilyen kicsi. De félre ne értsd nem kötekedni akarok, megértem a te helyzetedet is..(Igazából gyermeknek mindegy de azért ne rózsaszín meg piros cuccba menejn mondjuk gondolom az alap,hogy nem.
2012. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó amit írtál, én egy ennyi idős gyerkőcre nem adnék "gyászruhát", és mástól sem várnám el, hogy úgy öltöztesse fel. Hiszen még egy pici gyerek.
2012. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném a gyereket temetésre.És mi az,hogy meghívták?Ennyire nem lehet morbid valaki,gyereket hívjon temetésre...

Na igen,ahogy leírtad a kislány leggings- tunika kombó jó.


Off.Ismerve magamat pirosat adnék a lányra,vegyék az adást.Nem gyereknek való a temetés,még urnás sem.

2012. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
A 3 éves fiad lelkének nem fog jót tenni:((((
2012. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Kisfiam 11 hónapos volt, mikor meghalt a nagypapája (párom apukája). Igenis elvittem őt a nagypapa utolsó útjára!


Lényeg, hogy valami szolid göncöt adj rá! - Nem hiszem, hogy azzal lesznek elfoglalva, hogy miben van a kislány. Vagy igen?

2012. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Már miért ne lehetne őket elvinni a temetésre? Se a 3 éves, se a 17 hónapos nem fogja érteni, hogy mi történik. A 3 évesnek sem kell elmagyarázni, hogy éppen egy embert temetnek a földbe (magától úgysem fog rájönni). A barna tunika tökéletes és a kisfiad öltözéke is.

Pirosba öltöztetni, hogy vegyék észre magukat? Már bocs, kedves egyik válaszoló, de valószínűleg a közeli hozzátartozók nem a gyerekek öltözékével lesznek elfoglalva és nem fogják "észrevenni magukat".

2012. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A tunikás megoldás tökéletes!

Semmiképp nem húznék gyászruhát a gyerekekre!

Én ezt eleve hülyeségnek tartom, de mindegy.

2012. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!