Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen hintája?...

Van valakinek ilyen hintája? Fisher Price 3 az 1-ben Delux babahinta.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a papasan-fészek van, segithetek esetleg?

Mire vagy kiváncsi?

2009. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy igazából a tapasztalatok érdekelnek, hogy milyen?szeretik-e a babák,stb...minden amit el lehet mondani róla.
2009. júl. 13. 18:50
 3/8 A kérdező kommentje:
lassan 4 hós a fiam és, hogy érdemes megvenni?Jók ezek a Fisher price termékek?
2009. júl. 13. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hósan már nem tudjátok annyira kihasználni,főleg ha mozgolódós a baba,enyém nem szereti,illetve kevésbé,mióta forog,mindig forgolódna abban is.(simán ha hordozóban nyugis akkor talán majd ebben is...ha nem akkor nem érdemes megvenni.
2009. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy már hozzá, de egy sima hordozható hinta nagyon jó szolgálatot tesz,nem csak a fp-nek van,de tény hogy jó minőségű, klassz termékeket gyártanak.
2009. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
már szerintem se vegyél az én babám is 4 hós de már nem nagyon érdekli...:(
2009. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Fisher papasanunk van, 3 hós volt a babóm amikor kapta. Nagyon szeretett benne lenni, nagyokat (2-3 órát) is aludt, ha ment a hinta. Most 14 hós, 1 hónapja indult el, és elakartuk rakni a hintát, de nem lehet, mert ha meglátja, rögtön kéri, hogy rakjuk bele, bár most már csak 5 percekre. Nekünk nagyon bevált!

[link]

2009. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy lehet rajta állítani, hogy feküdjön benne a baba vagy kissé meglehet dönteni, hogy üljön benne.

2009. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!