Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan kiságyról ami utazóágy és járóka is?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy létezik ilyen ágy, de nem tudom érdemes-e ilyent venni, bírja-e a strapát, vagy inkább vegyünk külön utazót és külön járókát? Tapasztalataitok?
2009. júl. 13. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom olyan téren van,hogy mi külön vettük ezeket olyan megfontolásból, hogy megtanulja a járókában játszunk, de az ágyikó azért van, hogy bizony ott aludni kell. Eddig be is jött! Fél éves és ha nyüszis berakom az ágyába (vagy az utazóágyába) kicsit magyaráz és már alszik is. A férjem 1x kipróbálta a járókába rakta mikor nyüszizett és azt addig folytatta amíg az ágyába nem rakta és akkor jött a nagy szunya!!!
2009. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem használnám ugyanarra a kiságyat és a járókát! Az utazóágy még ok lehet, ha abban alszik, és utána viheted magatokkal, de annak meg túl puha az elja, nem túl egészséges hosszútávra.
2009. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!