Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas baba is ilyen ideges?...

Mas baba is ilyen ideges? Mitol van ez? Elfog mulni?

Figyelt kérdés
6 hetes kislanyom szuletese ota nagyon ideges.Vakummal szuletett nem tudom van e osszefugges.Mindig sirva kel fol es ugy is fekszik le.Ideges,sir a pelnkazasnal,furdetesnel.De a legjobban az evesnel ideges.Rangatja a cicit,jar keze laba es mohon eszik.Bufiztetni is nehezen lehet mert ha ment kozbe megprobalom sikitva uvolt amig ujra nem adok cicit neki.Szerintem az gondolja hogy elvettem tole es nem kap tobbet.Eves kozbe szoritja az oklet.Eleg hasfajos.Ha faj a hasa akkor is rug vag,csikar,karmol es szoritja a polonkat hogy el ne engedjuk.Mintha ott vezetne le a fajdalmat hogy kapaszkodik belenk.Mas baba is ilyen?Normalis hogy ennyire ideges dolgokra?Tapsztalatok?
2009. júl. 13. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlzás.Kérdezted a védőnőt? Lehet kéne vele beszélni,mert bár vannak idegesebb időszakok minden babánál,ez lehet más is,lehet neurológiai probléma akár.Persze ne legyen az,de jobb megnézetni,mint aggódni tudatlanságban.(Nem rosszból mondom a tudatlanságot).
2009. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld azzal, hogy evés közben felkapkodod büfizni, elég evés után! Nem vagy te is idegesebb a kelleténél? Próbálk kicsit lehiggadni, mert nagyon érzik az anyai feszültséget. Szoptatsd teljes csendben, egyedül, ne zajongjon mászkáljon ott senki még apa se, cirógatsd a hátát közben és halkan beszélgess vele mikor szopik, nyugtAtsd meg. Öltözèsnél, fürdésnél se kapkodjAtok. Van pontos napirendje? Nem vagytok össze-vissza? Tudja mi után mi fog történni?
2009. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!