Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Medárd név az nagyon csúnya...

A Medárd név az nagyon csúnya név? Valakinek tetszik ez?

Figyelt kérdés
Segítsetek, Szécsi Medárd az jól hangzik? Anyósomnak nem teccik, már mért is teccene, de nem érdekel, az első gyerekünk nevébe is beleszólt.A terhességi tesztkor már azzal bactatott, hogy hogy fogják hívni a lányunkat.Most fiunk lesz, de már tiszta lázban ég.neki dániel teccik, meg a Bence, nekem egyáltalán nem teccik, sőt az első fiú unokája is bence nem tudom miért akaruja ugyanúgy hiívni.Amúgy még az Áron teccik, de a barátnőmnek is úgy hívják a gyermekét,szerintem ez is gázos.Szóval nekem a medárd teccik.Nektek teccik, hogy Szécsi Medárd?
2009. júl. 12. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintetek a kérdező érti, hogy miért írja mindenki nagy betűvel a tetszik szót? vajon leesik neki? :)
2009. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!