Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan miért változhatot...

10 hónaposan miért változhatott meg a babám?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kiváncsi.Lányom 10 hónapos.Eddig egy kis tündér volt.Viszont az utóbbi egy hétben teljesen más.Hisztizik, de egyik napról a másikra jött ez, de úgy hogy (már jár) leül és vergődik a földön.Pl: ha elveszek tőle vmit, ha nem adok oda vmit..

Nem hagyja hogy megpusziljam, ellöki a kezem ha pl simogatom.És elviselhetettlen.A foga most nem jön.Mondjuk most volt 1 hétig nyaralni az első pár nap tök jó volt de a hét másik fele óta ez megy.És itthon folytatja.

Mi lehet ez?És mit lehet ilyenkor csinálni?Hagyjam hogy hisztizzen majd úgyis abba hagyja, vagy vigasztaljam?(de attól félek hogy akkor ő fog irányitani)Nagyon akaratos lett és nem találom az okát.

Tippek?


2009. júl. 11. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
bár én választ sajna nem tudok adni,csak éreztetni hogy nem vagy egyedül!az én fiam is 10hónapos,és 3napja nem birok vele!egész nap hisztizik!nem tudom mit tegyek,én is tanácstalan vagyok:(
2009. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Dettó, és már 1 éves és mindig tart.
2009. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jajjj nee:(

de mi lehet ennek az oka, én a nyaralásra gondoltam, de akkor ha nálatok is ez van akkor már nem biztos...

2009. júl. 11. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

11hós kisfiam ugyanilyen

:(

2009. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

mintha én írtam volna ki a kérdést! és tetőzi azzal, hogy egyik napról a másikra nem eszik. fogtam a fogára, fogtam a melegre, de most már egy hete tart. semmi pépeset, semmit, ami kanalas. semmi ami tápszerféle, nappal. vajaskenyér, májkrémes kenyér, sajt, patisszon, főtt krumpli falatokban, minden falatokban. de hát így a fene sem bírja követni mennyit evett meg tulajdonképpen. Őrület. én nem tudom, hogy meddig fog tartani, de katasztrófa. este elalszik, és éjjel felkeltem, hogy félálomban megegye a tápszert. majd hajnalban megint felkeltem, ugyanígy. másképp nem eszi meg. bezzeg a vajkrémes kenyér falatok,meg a rántotta, na az megy...

kitartást kívánok neked is! nekem rémálmok a napok mostanában:-( eddig szuperul vittem a vállalkozást mellette, és tanultam angolul, egy hete semmire sincs időm. éjfélkor még itt ülök az íróasztalnál, 5-kor meg kelnem kell hozzá. Szóval kitartás, mert nem biztos, hogy jobb lesz a dolog mostanában:-(

2009. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
elfelejtettem írni, hogy nálunk ugyanígy nyaralás utána 3 nappal kezdte el a cirkuszt itthon. egy hétig éjjel nappal szinte a papa babusgatta, huzta vonta, tépte, harapta. azóta velem is azt hiszi, hogy lehet...:-( papa már leszidva, de hát minek....:-))))
2009. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

2. vagyok

És már mutogat, hogy ott ott és oda kell vinnem és azt kell megfognia és a papához akar átmenni és a kutyus...

:):):)

2009. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Valami oka csak van, ha az eddig angyali gyerek teljesen kifordul magából. Fogzás ( attól még fájhat, hogy nem látszik), idő, kitudja még mi...lehet a nyaralás is, ami kizökkentette a megszokott napi ritmusból, most kicsit zavart tőle. Próbálj türelmes lenni, de határozott. Kérd jogy hagyja a felesleges hisztit és tereld el a figyelmét, hivd labdázni vagy ki a kertbe füvet tépkedni, vagy bármit amit szeret csinálni. Ne hagyd ott, hogy nagyon belelovallja magát, téritsd át a gondolatait másra, zökkentsd ki a hisztiből valami váratlannal, de ne kiabálj vele, ha borzasztó a viselkedès, akkor sem. Te vagy a főnök!
2009. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 16 hónapos és szépen játszik, majd közben gondol egyet, odarohan hozám és jól felpofoz, közben úgy nevet, hogy majd bepisil.

Kérdezem tőle, hogy miért bántasz? Erre adná a másikat.

Próbálkozik a türelmemmel, de engem nem bir kihozni a sodromból.

A szomszéd anyuka, ezután ordit a lányával és úgy rángatja, hogy majd széthull a kicsi.

2009. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Öntudatukra ébredtek. :) Szerintem minden ilyen korú gyerkőc ilyen. Én - többek tanácsára - azt próbálom véghezvinni, hogy ha hisztisírás van, akkor nem szólok hozzá, nem foglalkozom vele. Remélem használni fog. Most abban a korban vannak, hogy minden érdekli őket, minden kell nekik, ha nem kapják meg, akkor visítás van. :) Az én lányomtól tegnap elvettem valamit és olyan hisztit levágott, hogy leborult arccal a földre és úgy visított, mint amikor fáj valamije. Lehet, nálatok azért jelentkezett most, mert nyaralni voltatok, gondolom kicsit lazultatok is, ezt látta és gondolom most próbálkozik... :) Szerintem ha valamit nem akarsz odaadni, azt ne add, akárhogy hisztizik, különben valóban ő fog irányítani.
2009. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!