Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akciós lesz a Nuby itatópohár...

Akciós lesz a Nuby itatópohár jövő héttől. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdemes venni?

8 hónapos a lányom, rettentő keveset iszik. A cumisüveget nem szereti, pohárból meg visszaengedi a vizet, nem kortyol, csak játszik. Vennék neki itatópoharat, ha tényleg jó.


2009. júl. 11. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb választás:a cumi részét ahol a szájába veszi elég nehéz takarítani,gyorsan penészedik. A tetején a gumi rész állandóan elcsavarodik,ez miatt a kupakot nem lehet normálisan rátenni,és kifolyik az egész a táskába.Már anyáztam egy párszor.Próbáld meg valamelyik pici sportkupakos vizes,vagy üdítősflakonba tölteni.Nekünk ez bevált.Nem gumi a teteje,de hasonló elven működik,mint az itatópohár.
2009. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen.Én azért mérgelődőm sokat mert a kicsi kőnnyen benyomja a cumis részét és kifolyik belőle minden.A tisztitását fogpálcikára csavart papirral oldom meg,a cumi csürős részére gondolok ahová nem lehet hozzáférni.Amugy az alja ami gumis anyagbol van az már elég csunya fekete mert azzal nem tudok mit kezdeni,nem lehet allá nyulni,leszedni sem hogy kimoshato legyen alóla a penész,igy ezis bosszanto.
2009. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ergo: ne vegyek. Köszönöm a válaszokat!

Sajnos a "sportkupakos" babavíz sem jött be, szájába engedi, majd kiköpi.

Nincs több ötletem. :(

2009. júl. 12. 01:13
 4/4 anonim ***** válasza:
És az Avent varázsitató és "társai" ? Van a DM-ben is ahoz hasonló Babylove-os. Nekünk bevállt. ( Nem a Nuby utánzat Babylove-ról beszélek )
2009. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!