Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres 8 hetes babátok...

Tápszeres 8 hetes babátok mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Melyik tápszert kapja? Hány óránként eszik? Mi a Milupa Milumil HA 1 -et esszük, 3 órát nem bír ki a kicsi, és 165 ml-t eszünk!Vajon a tápszer nem elég tápláló neki?
2009. júl. 11. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! 10 hetesek vagyunk, Mildibé 1-et eszünk. naponta 5-ször, 165-öt. Egy nap csak 3-szor eszi meg ezt a mennyiséget. Nem sok ez a babódnak?

Nálam ezt a "nem bírja ki a 3 órát" a Ha-s tápszernél csinálta. Mióta Mildibét kapja, azóta simán kibírja, sőt ha nem kelteném, aludna reggel 8-ig tőle:) Pedig 20:30-kor eszik utoljára:)

Ha gondolod segítek, hogy én hogyan etetem.

2009. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Ma este vettem neki sima milumil 1-est, és csak 120ml-t evett belöle. a védönö szerint is nincs a ha-s tápszerben elég tápérték neki, remélem ezzel többet kibir, mert éjszaka az utóbbi idöben 3-4óránként kellt fel enni.Szivesen fogadom, ha leirod, te hogyan eteted:)Köszönöm szépen:)
2009. júl. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!