Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy az én babám...

Lehetséges hogy az én babám nehezebben viseli hogy nő a foga, mint amikor áttört?

Figyelt kérdés
Már két kis foga is kint van, de az áttörést szinte észre sem vettük! Viszont mióta kibújtak, nagyon nyűgös, alig alszunk éjjel! Van olyan amikor két óránként felsír és alig tudom megvigasztalni! Ez a fogzástól lehet?
2009. júl. 11. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
5,5 hós
2009. júl. 11. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a fog növekedés biztos nem,az már eggyátalán nem fáj,szerintem jön a következő és az már nagyon megviseli.A felső fogak szoktak nagyon fájni,de ez nagyon babafüggő.de az is lehet,hogy nagyon frontérzékeny szegény.nagyon rossz a napok közti hőmérségletváltozás.
2009. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Nálunk is ez a helyzet.Két fogunk már van alul és azóta mégrosszabb.Misem alszunk jól éjszaka nagyon sokat vagyunk fent.Fogzásra már majdnem mindent kipróbáltunk.Így csak a türelem marad.Mi 2hét múlva leszünk 7hósa.
2009. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én már teljesen kész vagyok! Ma éjszaka pl. 11-től hajnali 4-ig óránként felébredt! Kicsit nem vagyok magamnál! :)

Köszi a válaszokat, remélem gyorsan túl leszünk ezen is! :)

2009. júl. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!