Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy rossz helyen...

Létezik, hogy rossz helyen van a kiságy?

Figyelt kérdés
5 hónapos kisfiam össze-vissza forgolódik, egyszerűen nem találja a helyét. Látom, hogy aludna, mert álmos, de valamiért nem tud.
2009. júl. 11. 11:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

bocsi!

mi az a bemérés ,hogy megy ,kit kell hívni?

2009. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
novotex kokuszmatrac oldalán olvastam hogy a természetes anyag a kokusz és a latex gátolja kiszűri a föld káros sugarait így a testünk nem érzi.
2009. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
hogy alszik el este a babád mert a legfontosabb,hogy este egyedül aludjon el.Akkor lesz nyugodt az éjszakája.
2009. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Mielott bedolnetek az ilyen ezoterikus hokusz pokusznak,jo lenne az egeszsegugyi gondokat kizarni,utana lehet varazslot hivni...Egy ismerosom addig probalgatta bemeretni a gyermek agyanak a helyet amig a kislanynak majdnem kilyukadt a vakbele...
2009. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik vacsira? Sürüpépet eszik a babám azóta nem ébred fel. Probáltál már neki kabalát adni, nekem plédi-vel alszik el.
2009. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%

www.taltos7.hu


itt bővebben is olvashattok a bemérésről, mi is megcsináltattuk és nagyon nyugodt babánk van:)

kb. 16000ft

2009. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
kedves előző! Nézem az általad megadott oldalt, de nem találom, amit keresek. Irnál nekem privit, hogy hol találom meg? (a kiságyat szeretném beméretni). Köszi
2009. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kiságy van rossz helyen, és azért nem tud aludni, akkor miért csak 1,5 honapja nyugtalan ? Elötte máshol aludt ?
2009. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Én írtam először a bemérésről.Volt egy kedves hitetlen,aki valószínüleg nem tanult túl sok fizikát,mert ez nem ezotéria,hanem tény. a Föld tele van mindenféle vízvonalakkal,káros mágneses mezőkkel,amit akkor lehet megszűrni,ha nem fekszel rá.A lényege,hogy olyan műszerrel mérik be,mint amikor a fúrott kúthoz keresik a vízvonalat.Talán az is ezotéria,hogy pl.a kutya nem fekszik rá a káros vonalakra? Azért nem,mert ő érzi,hogy az nem jó,de mi sajnos nem vagyunk ennyire fejlettek ebből a szempontból.Lehet,hogy csak azért mostantól nem alszik,mert telítődött a szervezete ezekkel az energiákkal.Én Kecskeméti vagyok,csak itteni számot tudok adni.A másik,azért írtam,hogy SZAKEMBER csinálja,és nem valami pénzéhes sarlatán.Egyébként a műszer nem hazudik. Én szobánként 3000 ft-ot fizettem,de a lényeges az a helyiség,ahol alszotok.Ezek a vízerek,és egyéb társaik a DNS-t is képesek megváltoztatni,ha sokáig fekszel rajtuk.
2009. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok.Még annyit,hogy sajnos a barátaink kislánya,aki sajnos nincs egyedül a gondjával,5 hónaposan agydaganattal kinlódik.Ezekre sajnos nem lehet választ adni,hogy mitől,főleg,hogy az anyukája sose dohányzott,se ivott,amire rá tudnák fogni az orvosok.Unokatesóm 18 évig feküdt ilyeneken,ő leukémiás lett,és ez csak utólag derült ki,miután bemérték az ágyat.Nekem megér pár ezer forintot,hogy legalább ennyivel is többet teszek a kislányom,és a családom védelmére.Természetesen nem csak ettől nem aludhat,de megéri kizárni ezt a tényezőt is.
2009. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!