Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog előre is mászni?

Mikor fog előre is mászni?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam négykézlábra állt, hintázik, de aztán a kezeivel hátrafelé tolja magát. Mikor fog megindulni előre is? Szegény mindig felidegesíti magát, mert egyre csak távolodik a kinézett játéktól :)
2009. júl. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna, nem tudom, hogy mikor,mert mi is ebben a cipőben járunk. :) A 6 hónapos lányom kúszni kiválóan tud...hátrafelé, négykézlábra áll és hintázik, de amikor meglöki magát, ritka eset, hogy előre sikerül mennie, tolja magát hátra. De már próbálkozik előre haladni, 1-2szer sikerül is. Szerintem olyan 2 hét, ahogy a lányomon látom.
2009. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi 8 hósan úgyan így!
2009. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én tündérem is hátrafelé kezdte a pályafutását, azt hittem, sose fog előre mászni.:) Ő is sírt, amikor nem sikerült a kiszemelt dolgot megközelítenie. 8 hónaposan kezdte el a hátra tempót és 10 hónaposan indult el előre...először csak 4-5 taktus, másnap már bátrabb volt és így tovább. Ma már olyan, mint a villám...:)
2009. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,mi majdnem 1 évesen kezdtünk mászni.
2009. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!