Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el előre hátra...

Mikor kezdett el előre hátra hintázni is mennyi idővel később mászni a babátok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kinél hogy alakult! Az én kisfiam 6 hós és kb. 1- 1,5 hete hintázik előre-hátra. Néha akkorákat lendít magán, hogy orra esik szegényem! :)

Alig várom hogy megtanuljon mászni! :)


2009. júl. 22. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is itt tart most. 6 hós volt pénteken és lassan 3 hete hintázik. Nagyon édi. Hason eljut már magakörül bárhova, a lábát szépen rakja de arra még nem jött rá, hogy a kezét is kell. Így ő is orra esik. Most az a legújabb, hogy az egyik lábát kinyújtja és a csípőjét kibillenti oldalra, ez lesz az ülés. Mikor töltötte a hat hót? Nálunk is kukis van. Sok sikert a mászáshoz! Ti hogy álltok a hozzátáplálással?
2009. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Pont a mai nappal töltötte be a 6. hót! :) A hozzátáplálást 5 hósan kezdtük, mert nem gyarapodott a súlya (amúgy anyatejes), de sajnos nagyon lassan haladunk! A gyümölcsökből szinte semmit nem hajlandó megenni, csak az őszibarack jött be neki. Az almát egyáltalán semmilyen formában nem fogadja el, a banántól kipattogott. Tegnap vettem neki üveges gyümiket, amik nincsenek frissen (birsalma, körte ilyenek), ma azt próbálom. A főzelékeket a héten kezdtem el, de még azzal se nagyon haladunk! A krumplifőzeléket kóstolgatja éppen, ma krumplis sárgarépát kap, kíváncsi vagyok... A tejpépet fogadja még el, de sajnos ennyi! Nálatok mi a helyzet?

2009. júl. 22. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 4 és fél hónaposan kezdett hintázni...most 5 hónapos és még ugyanott tart,igaz elég kicsi még a hintához is :) Próbál ülni de eldől úgy 1 perc után.Nem én erőltetem ezeket a dolgokat,hanem magától csinálja(nehogy vki megszóljon)én annak örülnék,ha még feküdne és pici volna sokáig :)

A hozzátáplálást már 4 hósan elkezdtük..kedvence a sütőtök volt eddig,most pedig a gesztenyés pulyka(tényleg finom)

2009. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom hat hósan kúszott, és csodálkoztam, hogy csak kúszik é skúszik sehol egy hintázás..aztán nyolc hónaposan felállt, végigsétált a kiságy körül kapaszkodva, és ugyanazon a napon négykézláb vágta magát és elkezdett mászni. Úgyhogy nekünk például teljesen kimaradt a hintázás. csak kapaszkodva lépeget és ha már nincs kapaszkodó akkor mászik.
2009. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

az én fiam is 6hó elött kezdett el "hintázni". most 7 hós múlt, már gyönyörűen ül, sokszor feláll már a járókában, viszont még nem kúszik szépen. Lehet hogy ez nálunk ki is kimarad...

2009. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Küldtem privát levelet :-)
2009. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, akkor igazából erre sincs szabály, bárhogy lehet! :) Köszönöm a válaszokat!


1. válaszolónak: Sajnos nem kaptam meg a privát leveled! :( Elküldenéd mégegyszer?

Köszönöm :)

2009. júl. 23. 07:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!