Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós babával kimennétek...

3hós babával kimennétek holnap a strandra?

Figyelt kérdés
Délelőtt mennénk kb. délután 4-5ig. Viszünk neki babakocsit stb. Ha árnyékban leszünk nem lehet baja ugye? Valaki szokott még menni ennyi idős babával?
2012. júl. 8. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudtok kicsit később??mondjuk 5-6ig??azért 4kor még nagyon nincs jó idő...nem hinném, hogy baja lenne,főleg árnyékban, de lehet úgy kínlódna a hőségtől, hogy ti nem élveznétek semmit a strandolásból...
2012. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan voltunk kint először. Vittünk ki neki ilyen kis sátrat, ott vlt ababakocsi, árnyékban voltunk végig. Vittünk ki ilyen kis felfújható csónakot, amibe tettünk vizet, és abba pancsolt, ha melege volt. De akkor nem ilyen idő volt. Max. 30fok, árnyékban pedig kellemes. Én ennyire melegben az ilyen kicsit nem vinném ki. Az enyém már lassan másfél éves, de még őt sem visszük ki.
2012. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2éves a nagytesó és ő biztos jól érezné magát. Én ellennék az árnyékban a babával,csak kicsit félek nehogy baja legyen,azért érdeklődök más hogy szokta. :)
2012. júl. 8. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Magyarul majdnem az egész napot kint akarjátok tölteni. Az árnyék nem véd a napsugárzástól, emellett még bődült meleg is van. Én a másfél évesemet nem viszem ebben a kánikulában, de ti tudjátok.
2012. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vinném ki.

3kisfiú anyukája

2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

5hetesemmel kint voltunk a strandon 2héttel ezelött,végig az árnyékban voltunk,nap ernyővel,kicsit a szél is fujta,csak egy pelus volt rajta..addig apa a 2 naggyal lubickolt..semmi baja nincs a picinek,végig aludta az egész napot,még többet is aludt mint itthon!

Ők nincsenek porcelánból,ésszerű keretek között minden megengedett!

Most is kint hűsülünk,mert kint jobb az idő mint bent a 38fokos lakásban.

2012. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk strandolni a 2 nagyobb miatt elsősorban. :) Mi reggel megyünk, és 11 körül eljövünk, így a legnagyobb melegben nem vagyunk kint.
2012. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én kivittem, mert kisfiunk 4és fél éves volt muszáj strandra vinni. felváltva lubickoltunk vele ,a kicsinek lehet vinni uv sátrat meg napernyöt, vittünk babakocsit de a pléden aludt. egyfolytában mostuk a testét és élvezte nagyon pelus sem volt rajta. bekentem naptejjel. a sátor felé egy sötét vizes törcsi nagyon jó. mi fák közt voltunk járt a levegö is. a héten meg megyünk nyaralni is.gyümölcs baba kajcsit kapott ebédre meg vittem teát is neki.
2012. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!