Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az 5 hónapos babám...

Baj, ha az 5 hónapos babám nem akarom kivinni a strandra ilyen nagy kánikulába?

Figyelt kérdés

Közelünkbe nincs strand, 1 órát kéne utazni. Inkább akkor vinném, mikor 30fok körül van csak, s inkább 2-3 napra lemennék a Balcsira, s akkor ha kint túl melege van, be is mehetünk a házba. Sétálni is csak reggel viszem ilyenkor, mikor nincs az a nagy hőség.

S miért merült fel bennem, hogy baj e, hogy nem a strandon ülünk, hanem a 26 fokos lakásba. Mert a kedves anyósom beszólt, de fehér ez a gyerek, meg látott már a strandon gyerekeket a tv-be.

A párom előtte mondta neki, hogy menjen ki a strandra, mi volt a válasza. Ebbe a hőségbe nem megyek.

grrr

Nem is értem miért húzom fel magam. Van valakinek leszarom tablettája?


2012. júl. 2. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt csinálsz, amit akarsz.
2012. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ebben a hőségben játszóra se megyünk. Max a lakásban pancsolunk.. Pedig ő már 2 éves. Egyébként van leszarom tblettám:D Ebben az esetben be is venném.Ráadásul a kicsim még beteg is..
2012. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy nagyon jól teszed. Mi a kislányunk nélkül voltunk most hétvégén a Balcsin, amíg ő mamázott 2 napra. Hát megmondom őszintén, addig volt jó, míg a vízben voltunk. Ahogy kijöttünk, majdnem szétsültünk. Agyonégtünk mindketten az 50faktoros naptej ellenére, éjjel nem tudtunk aludni, annyira meleg volt a szállás az útról nem is beszélve. Ha még a felnőtteket is megviseli a meleg, akkor annak az 5hós kisbabának sem tenne jót, szerintem. Fürdesd meg otthon naponta többször, stb. De ki ne menj vele a strandra, míg nem megy 30fok alá. Ez csak egy jótanács, de ahogy gondolod..
2012. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
5 hónaposan ugyan minek vinnéd a strandra? Én felnőttként is gyűlölöm, soha nem megyek. Persze, ha a picink majd nő, és szeretne, meg már élvezné, akkor biztos kinézünk (bár akkor is inkább kerti babamedencében hiszek).
2012. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nem megyünk ki. Csak jól esett a megerősítés, hogy mások is gondolják így.
2012. júl. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!