Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még esélyem rá, hogy...

Van még esélyem rá, hogy tudjak venni 279 ftos dmes tejpépet? Ma tudtam csak meg, voltam Monoron (itt lakom) de egy db sem volt. Eladót nem láttam, így nem tudtam megkérdezni, hogy lesz-e még. Esetleg vki tudja? Westendben a dmben van még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én komlón vettem 2t.Volt több is,de nem mertem többet mert még nem kóstolta a csajszim.És jó hír: A HIPP is féláron van,850 helyett 419ért. A DMben.
2009. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
utsó vagyok,itt már csak vaníliás volt.
2009. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vaniliás, banános csak ezekkel találkoztam!
2009. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hmilyen a csomagolása? és hány grammos?
2009. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
300 grammos rá van írva, h babylove. a tápszer mellett szokott lenni a polcon
2009. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A 22.39-es vagyok! Itt a győriben azt az infót kaptam, hogy nem tudnak ígérni semmit! Sajnos nem tudta megmondani az eladó, hogy még kapnak-e belőle!

Sajnálom! :(

2009. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja, és körülnéztem két Dm-ben is, de egy szemet sem találtam már!
2009. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi kulfoldon elunk, az en babamnak is a dm-es tejpep a kedvence. Ket ismerosunk is jott ki az elmult egy hetben, igy mindkettonek kiadtam a feladatot, hogy hozzanak tejpepbol (hozzateszem, hogy en akkor meg nem tudtam, hogy akcios, nem akciosan is jo sok dobozzal szerettem volna hozatni, tekintve, hogy a kovetkezo nehany honapban nem tudok majd ismet szerezni belole).

A sogornom epp a nyugati es a lehel ter kornyeken levo dm-eket jarta korbe, harom uzletben volt es osszesen tiz dobozzal kapott, ebbol negy kekszes volt es hat grizes, azt hiszem.

A masik ismerosunk Pecsett ket dobozzal kapott szinten kekszeset es valamilyen gyumolcsoset.

Ezek a hat honapos kortol adhatoak, a negy honapos kortol adhatot nem is neztek, mert ilyet kertem.

Szerintem huzz kenyelmes cipot es es vigyel magaddal hideg elelmet, mert nem hiszem, hogy egyszeru menet lesz... :-(

2009. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!