Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még esélyem rá, hogy...

Van még esélyem rá, hogy tudjak venni 279 ftos dmes tejpépet? Ma tudtam csak meg, voltam Monoron (itt lakom) de egy db sem volt. Eladót nem láttam, így nem tudtam megkérdezni, hogy lesz-e még. Esetleg vki tudja? Westendben a dmben van még?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
milyen tipusú ez?dm es?Nagyon gyanús az ára...tényleg ilyet akarsz adni neki,mert hát ált.ami olcsó az olyan is..
2009. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

dmes saját termék és sokkal finomabb,mint mondjuk a hipp.amúgy meg akciós,azért ennyi

de nem ez volt a kérdés

nem azt kértem,hogy fikázz le....

lehet te milliomos vagy és tudatlan.a dmnek a pelenkája,popsitörlője,tápszerei,tejpépei is sokkal jobbak,mint a nagy márkák,amik mellesleg kétszer vagy háromszor annyiba kerülnek

2009. júl. 10. 22:27
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi is ezt használjuk, teljesen jó, több ízben van és szerintem jobb is, mint némelyik drágább márka!

Mintha én is ezen az áron vettem volna... lehet, hogy most megint tartósan alacsony áron lesz..., legalább is remélem!

2009. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a készlet tart, ez most olyan.

sajnos nem a tartósan alacsony ár.

mert megújul a csomagolása, és ami még marad régi, azt eladják ilyen olcsón

siess :)))

(sajnos nem pesti vagyok, így többet nem tudok mondani)

2009. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát gyorsan elkapkodták! Én három DM-ben voltam és összesen egy dobozzal sikerült csak vennem! :( Holnap ha minden igaz megyek DM-be, majd rákérdezek és írok Neked! :)
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm Neked kedves utolsó válaszoló
2009. júl. 10. 22:41
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
első vagyok..nem fikázlak-a te szavaiddal élve,na mindegy.nem vagyok milliomos sem.Próbáltam már a pelenkáját-nem használom,más jött be a popsitörlője sem jött be.Nem mondom,hogy rosszak egyáltalán ,de ezek szerint kérdezni sem lehet...bocs ha beletiportam sensitive lelkivilágodba...
2009. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap voltam (Pécs-Szliven Áruházban), összesen 1 db árválkodott a polcon, azt megvettem, banános.
2009. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Én a Csepeli DM-be voltam szinte nap mint nap,és mindig azt a választ kapom,hogy "mindig jön de az anyukák elkapkodják"

1* tudtam csak venni mióta ilyen olcsó mondjuk a régi árán is vettem mert FINOM ÉS KRÉMESEBB mint némelyik drága!

2009. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
vki írja meg legyenszíves,hogy pontosan milyen ízben kaphatóak?holnap menne egy ismerősöm
2009. júl. 12. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!