Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a babámat 4,5 hónaposan...

Baj ha a babámat 4,5 hónaposan az ölemben ültetem?

Figyelt kérdés

Ráadásúl már ő előre dől mikor az ölemben tartom!

Nagyon baj?


Mikortól szabad engedni hogy üljön? Hány hónaposan kezd ülni?


2009. júl. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
rövid ideig
2009. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
bevallom én is ültetem, pedig tudom hogy nem kéne, anyukám és angymamám is ülteti, és minket is ültettek, nem lett semmi bajunk. egyszerűen nem tudom sokszor elfektetni mert ha valamiben meg tud picit kapaszkodni már fel is húzta magát. Bízz az ösztöneidben, én azt teszem. (nyugodtan lepontozhattok, nem foglalkozom vele)
2009. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam pedig én is tudom, hogy nem kéne. És valóban minket is ültettek. Mindenki maga döntse el. Elvileg baj de gyakorlatilag nem biztos. Ha nem sokáig csinálod és jól megvan támasztva nem a gerincét terheli akkor szerintem nem baj.
2009. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Jobb mintha elásnád..Amugy nem szabad
2009. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!