Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birtátok mikor a korházba...

Hogy birtátok mikor a korházban szoptatás után elvitték tőletek?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva ettől tartok a legjobban. mért nem maradhat ott végig,?
2009. júl. 10. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés után gondolod? Hát jó sokáig eltüntették a babát biztos sorakoznak a gyerekorvoshoz. Én is agodok így vissza gondolva több óra mulva kaptam vissza szegény addig sírhatott.De sokszor elvitték a 4 nap alat.
2009. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menj olyan kórházba, ahol 24 órás rooming-in van, ott végig veled lehet

én nem tudtam volna elszakadni tőle

2009-ben a következő kórházak szerezték meg, illetve tartották meg a „Bababarát" címet:


Budapest – Főv. Önk. Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet

Debrecen - DE OEC, Ált. Orvostudományi Kar, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Dombóvár - Dombóvári Szent Lukács Egészségügyi Kht.

Esztergom - Vaszary Kolos Kórház

Győr - Petz Aladár Megyei Oktató Kórház

Kazincbarcika - DE OEC Kazincbarcikai Kórház Kft.

Miskolc – B.A.Z Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház

Salgótarján - Szent Lázár Megyei KórházÓzd – Ózd Város Önkormányzat, Almási Balog Pál Mátrix Kórház

Pécs –PTE OEC ÁOK Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Siófok - Siófok Város Kórház - Rendelőintézet

Szolnok – Jász –Nagykun - Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház - Rendelőintézet

Zalaegerszeg - Zala Megyei Kórház

2009. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első este majd megzakkantam. elvitték a babát, egyedül éreztem magam, mert se a pocaklakóm, se a párom nem lehetett velem, és k...vára fájtam... az első pár nap nem lesz egyszerű, de nem akarlak megijeszteni. a babád minden fájdalomért kárpótol
2009. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
budapesti bajcsyban szültem egész nap velem lehetett, 4 nap alatt végig mellette voltam, ha vizsgálták, ha fürdették, mindig. Nem bírtam volna nélküle, nagyon nehéz volt, de megérte. Válassz olyan korházat ami az igényeidnek megfelel, hidd el megéri, én 220 kilóméterről utaztam pestre szülni
2009. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem jó volt, hogy egy kicsit "besegítettek", nem úgy éltem meg a kórházat, hogy elvitték tőlem és most mi lesz. Ha éjszakára 5-6 órára elviszik legalább addig lehet pihenni, mert ha már otthon leszel nem fogsz tudni.


Ja és az első éjszaka a méhösszehúzódásról szól ami nekem jobban fájt, mint a szülés. Moccani nem bírtam, nem hogy babázzak.


Két fiam van.

2009. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hú de jó!!!!szolnokon fogok szülni,mert jászladányi vagyok:)

akkor az is benne van? este is velem lehet?

2009. júl. 10. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Esztergomban szültem, ott csak első este vitték el, hogy tudjak pihenni, meg egyedül fel sem lehetett állnom, mondjuk én este szültem. Utána végig velem volt. Ja és nem is tudtam volna ellátni még első éjjel, mert annyira szédültem amikor felálltam, hogy majdnem elájultam a mosdóból jövet a szülésznő fogott meg. Őket csak fürdetni vitték el, vagy épp mi vittük, de hamar visszahozták, úgyhogy én nem úgy éltem meg hogy jesszus elviszik tőlem. Meg hát ha látogató jött, nem jöhetett be, úgyhogy amíg kimentünk, vagy elmentünk fürdeni addig be kellett tolni a csecsemősökhöz, mert sose hagyhattuk őket egyedül.
2009. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!